Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Studio Rocksteady dało Catwoman bardziej znaczącą rolę niż Robinowi w Batman: Arkham City, ponieważ dzięki temu możemy „pójść w miejsca, w które nie poszedłby Batman” i „robić rzeczy, których Batman by nie zrobił”.

Postacią Catwoman będziemy mogli zagrać w głównej kampanii przez 10 procent gry, która będzie trwała ok. 40 godzin, natomiast Robin będzie dostępny jedynie dla niektórych osób, a grywalny jedynie w trybie wyzwań.

“Główną zaletą grania Catwoman jest to, że grasz kryminalistą” – powiedział Dax Ginn podczas wywiadu dla OXM dotyczącego nowych informacji związanych z środowiskiem gry oraz grywalnych postaci.

Kiedy grasz Batmanem, jesteś tym dobrym. Kiedy grasz Catwoman, jesteś tym złym. Czyli grając nią, masz możliwość odkrycia świata kryminalnego w Arkham City. Zwiedzisz miejsca, które nigdy nie odwiedziłbyś Batmanem, zrobisz rzeczy, które nigdy byś nie zrobił Batmanem. Grając Robinem, twoje sumienie jest bardzo podobne do tego jakie posiada Batman. Chcieliśmy stworzyć naprawdę kontrastujące emocjonalne przeżycie dla graczy, kiedy dojdzie do zmiany postaci. Catwoman różni się od Batmana w wielu aspektach. Wydaję mi się, że była to bardzo dobra decyzja, która da graczom szersze spektrum doświadczeń podczas grania, niż te, kiedy moglibyśmy grać Batmanem i Robinem, którzy są do siebie bardzo podobni.

Źródło: OXM.

Jedna odpowiedź na „Dlaczego Rocksteady wybrało Catwoman zamiast Robina?”

  • Ja tez wole grac juz Catwoman niz drozdem. Dla mnie to jego w ogole mogloby nie byc. 🙂