Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Kilka dni temu informowaliśmy Was o możliwości zamówienia wersji kolekcjonerskiej gry Batman: Arkham City. Niestety, pozycja bardzo szybko została usunięte za sklepu. Jeden z użytkowników oficjalnego forum gry, poinformował o możliwości zakupienia edycji kolekcjonerskiej w sklepie BestBuy. Nie mamy niestety żadnych nowych informacji o zawartości, ale przynajmniej cena jest teraz o wiele niższa. Edycja kolekcjonerska na konsole kosztuje(PlayStation 3, Xbox 360) 99.99$, to o 30$ mniej niż sugerował francuski sprzedawca. Skoro więc mamy kolejne przecieki o edycji kolekcjonerskiej, to może ten”magiczny tydzień” przyniesie nam więcej informacji.

Źródło: Community.BatmanArkhamCity.com

5 odpowiedzi na „Edycja kolekcjonerska w sklepie BestBuy!”

  • Jest już nowy trailer… Coś go tu nie widać 🙂

  • Edycja kolekcjonerska może być, byle tylko dali w niej coś bardziej…czadowego niż ten plastikowy batarang z AA.

  • Mam nadzieje też że w tym ,,Mroczno Batmanowym tygodniu”ujawnią nowe postacie,ale info o kolekconerce albo nowych porządnych filmikach też nie pogardze :mrgreen:

  • MAM NADZIEJĘ ŻE BĘDZIE BOGATA,CIEKAWA,POMYSŁOWA I ZAJ****** :mrgreen: Osobiście na Arkham Asylum się nie zawiodłem więc gdy tylko pojawi się możliwość złożenia pre-ordera na kolekcjonerke Arkham City to już moje cudo 😉 😎

  • Wolałbym aby pokazali nowe Challenge Roomy a nie edycja kolekcjonerska która nie zaspokoi mojego oczekiwania na grę zbyt mocno.