Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Strona G4tv, poinformowała, że będzie relacjonować wydarzenia związane z grą Batman: Arkham City, podczas Comic-Con w San Diego. Przypominamy, że dyskusja odbędzie się 21 lipca.

 

 

 

Dowiedz się więcej na temat Batman: Arkham City, najbardziej wyczekiwanej gry, będącej kontynuacją Batman: Arkham Asylum, jednej z najlepiej sprzedających się gier w 2009 roku oraz zdobywcy Rekordu Guinnessa, za najlepiej ocenioną superbohaterską grę wszechczasów. Bądź pierwszym, który zobaczy i usłyszy nowe detale dotyczące nowego rozdziału we wciągającym świecie Batmana – włączając w to nowe niespodzianki związane z grą oraz ogłoszenie kolejnych postaci – od osób podkładających głosy – Marka Hamilla (Star Wars), Kevin’a Conroy’a (Batman: The Animated Series), wydawcę DC Comics – Jim’a Lee, scenarzysty – Paula Dini’ego (Lost, Tower Prep) oraz samego Seftona Hilla (Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City).

Bądźcie z nami, będziemy Was o wszystkim informować. Natomiast relacje z linkami,dokładnymi godzinami i czatem, pojawią się w specjalnym dziale, który powstanie już wkrótce.

Źródło: G4tv.

2 odpowiedzi na „G4TV potwierdziło relacje ze stoiska Batman: Arkham City podczas Comic-Con!”

  • Dzieki za zwrócenie uwagi, dokladne godziny (z naszej strefy czasowej) zostana wkrotce podane, w specjalnym dziale.

  • 21 czerwca ? Zdaje się że czerwiec już był. 😐