Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

W Wielkiej Brytanii wydano wrześniowy numer magazynu Edge z Batmanem na okładce i artykułem, który odkrywa przed nami nowe informacje związane z grą. W dalszej części newsa podsumowujemy wszystkie wiadomości, które ukazały się w magazynie.

-W grze będziemy mieli dostęp do nowych gadżetów, takich jak Remote Electrical Charge (REC). Zmodyfikowany shotgun, który strzela ładunkiem elektrycznym. Przeciwnik trafiony prosto w serce natychmiastowo zostaje powalony na ziemie. W gorszej sytuacji będą wrogowie zaopatrzeni w metalową zbroję lub broń maszynową, która to zacznie drgać i razić swoich właścicieli.

REC może spowodować, że posiadacze karabinu maszynowego mogą niekontrolowanie wystrzelić amunicją, co daje efektowne rezultaty podczas walki z większą grupą przeciwników.

-Nowy gadżet może się również przydać przy rozwiązywaniu zagadek. Strzał z REC może uruchomić niedziałającą maszynerie oraz powoduje, że niektóre metalowe elementy zmieniają się w magnesy.

-Będziemy mogli spędzić cztery godziny gry poruszając się Kobietą Kot.

-Zdjęcie w magazynie ukazuje Catwoman, która używa swoich okularów.

-Główna opowieść w Arkham City jest dłuższa niż ta w Arkham Asylum, nie biorąc pod uwagę misji pobocznych.

-Jeśli nie uda ci się wykonać misji pobocznej, będziesz mógł do niej powrócić kiedy indziej, wyposażony w lepsze uzbrojenie.

-W Arkham Asylum można było znaleźć inne miejsca związane z Arkham City (jak biuro Sharpa), ale Sefton Hill nic nie powiedział na ten temat bo „nie chce niczego zdradzać.”

POKAŻ SPOILER

Numer Edge, będzie dostępny w formie cyfrowej przez pewien czas (link do strony: Edge).

źródło: arkhamcity.co.uk

4 odpowiedzi na „Nowe informacje dotyczące gry w magazynie Edge!”