Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Dziś przygotowałem dla Was wieczorne podsumowanie ze świata gry. Na początek informacja z oficjalnej strony, pojawiła się nowa tapeta z Człowiekiem-Zagadką. Dostępne są następujące rozdzielczości: 1600X1200 i 1920X1200. Należy również zwrócić uwagę na zmianę wyglądu oficjalnej strony. Pamiętacie tegoroczne prima aprilis? Właśnie wtedy po raz pierwszy zademonstrowano ten wygląd, niestety usunięto go kolejnego dnia. Dziś możemy jednak cieszyć się jego obecnością.

Nowe postacie zostaną wkrótce ujawnione?

Tej wiadomości oczekiwał chyba każdy fan gry. Sugerując się obrazkiem na oficjalnej stronie, można wywnioskować, że już wkrótce ujawnione zostaną kolejne postacie. Przypominam, że ten tydzień jest szczególny, ponieważ Rocksteady obiecało nam, że będzie on dla nas “fantastyczny”. Śledźcie nas koniecznie jutro, możliwe, że czekają nas kolejne niespodzianki, będziemy Was informować o wszystkim na bieżąco. Natomiast według informacji jednego z użytkowników oficjalnej strony, w magazynie “Playstation Magazine” umieszczono informację, że w grze pojawi się Talia Al Ghul oraz Mr Freeze.  Nie umieszczamy tej wiadomości oficjalnie na portalu, ponieważ nie jesteśmy jej pewni, mimo wszystko uznaliśmy, że powinniście wiedzieć o wszystkim.

Wejdź do świata Arkham!

Nasze forum przeszło wiele istotnych zmian. Zależy nam aby oddawało wygląd miasta Arkham. Przygotowaliśmy specjalne rangi dla osób, które się tam zarejestrują. Każdy z Was może się teraz poczuć mieszkańcem Arkham City. Cieszymy się, że forum się rozwija i dzięki Wam staje się miejscem spotkań wielu ludzi, którzy tak jak my wyczekują premiery gry. W naszej społeczności znalazło się też miejsce dla grupy Tyger(moderatorzy), która strzeże porządku. Wejdź do świata Arkham i wybierz po czyjej jesteś stronie. Należysz do gangu Jokera, Two-Face’a czy może Czarnej Maski? Dodaliśmy też nowe pola na prośbę użytkowników, które pozwalają poznać innym: Wasze zainteresowania, ulubione komiksy i postacie z uniwersum Batmana*.  Dziękujemy Wam za to, że nas śledzicie. Dax Ginn pogratulował nam naszej pracy, bo my robimy to wszystko właśnie dla Was, abyście mogli śledzić wszystkie wydarzenia ze świata gry. Zapraszamy Was do Arkham.

*Pola te nie są wymagane, bowiem cenimy Waszą prywatność. Dzięki zarejestrowaniu się, możecie jednocześnie komentować newsy na portalu i wypowiadać się na forum.

6 odpowiedzi na „Oficjalna tapeta z Człowiekiem-Zagadką, wejdź do świata Arkham, nowe postacie zostaną wkrótce ujawnione?”

 • Powoli bo(bo się rozpier***** :mrgreen: )i do przodu 😉 Mam nadzieje że w Polsce będzie można zamawiać edycje kolekcjonerską i też będą u nas Pre-Orderowe bonusy a nie tylko kur** w Stanach Zjednoczonych:( 😡 😯

 • Już bliżej niż dalej.

 • Hej wszystkim! 😉

  To dopiero poniedziałek, a już tyle niespodzianek.
  Liczę, że w tym tygodniu pojawi się jakiś trailer z Cobblepotem, zdradzą nam wygląd Czarnej Maski oraz ujawnią całkiem nowy czarny charakterek. Mam też cichą nadzieje, że zaprezentują nam kolekcjonerkę.

  PS. Pozostało tylko 100 dni do polskiej premiery AC 😉

 • Ale skoro mam się czuć jak w Arkham City to Joker może mnie ZAJE******?! 😯 A tak po drugie też zazdroszcze i gratuluje :mrgreen: Dla mnie byłby to zaszczyt 😎 😉

 • A jak :mrgreen: Zaje… było by gdyby ujawnili nowe charakterki 😉 (najbardziej oczekuje Scarecrowa(Stracha na Wróble),Killer Croca i Man Bat mógłby zostać zrobiony solidnie 😎

 • Looo Riko, podziekowania od Daxa? Super! Zazdroszcze i gratuluje, odwalasz kawal dobrej roboty. Forum wyglada teraz super