Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Zgodnie z doniesieniami, z niemieckiej strony PCGames.de, rzecznik Warner Bros potwierdził, że edycja kolekcjonerska Batman: Arkham City będzie dostępna jedynie w wersji na konsole i nie będzie dostępna na PC. Czekamy jeszcze na oficjalne potwierdzenie, ale jeżeli wypowiedź ta jest prawdą, to użytkowników PC-tów, czeka niemiłe zaskoczenie.

„Edycja Kolekcjonerska Batman: Arkham City będzie można kupić w wersji na konsole. Wiadomość ta została potwierdzona przez rzecznika Warner Bros. Interactive.” – PCGames.de.

Wczoraj Warner Bros oficjalnie ujawnił zawartość Edycji Kolekcjonerskiej i stwierdził, że będzie ona dostępna na wszystkie platformy, jedynie w Wielkiej Brytanii. Jednakże, po sprawdzeniu amerykańskich sklepów online – BestBuy i GameStop – możemy stwierdzić, że żaden z nich nie sprzedaje gry w wersji na PC. Czyżby Edycja Kolekcjonerska była dostępna na wszystkie platformy tylko w Wielkiej Brytanii? Miejmy nadzieję, że nie, ponieważ wielu fanów będzie mogło być bardzo niemile zaskoczonym.

Źródło:PCGames.de.

3 odpowiedzi na „[Plotka] Edycja Kolekcjonerska jedynie na konsole?”

  • Edycja Kolekcjonerska jest spoko 😉 Ale szczerze mialem nadzieje ze dadza cos bardziej oryginalnego np.pas Batmana,karty Jokera,bicz CatWoman cos ciekawszego i pomyslowego:/(albo pistolety Two Face :mrgreen:)Ale jak juz kiedys mowilem na pewno o nia zadbam 😎 ale Jesli nie wyjdzie na PC to sie wku#####!!!! 👿

  • Mam nadzieje że to tylko plotka. Bo ta wersja EK akurat mi odpowiada.

  • Dla mnie to dobra wiadomość bo może kolekcjonerka będzie inna dla PC.