Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Mamy dla Was trochę informacji związanych z postacią Killer Croc’a. Zgodnie z zapewnieniami użytkownika Joeker, który był obecny podczas Comic-Con’u, będzie można kupić figurkę Killer Croc’a. Kiedy spytano Jim’a Lee o jego wystąpienie w grze, ten roześmiał się i powiedział, że „wiemy kto będzie występował w grze”. Mamy nadzieję, że figurka Killer Croc’a jest wystarczającym dowodem na to, że będziemy mogli się z nim zmierzyć w Arkham City.

 

Do nowej kolekcji figurek oprócz Killer Croc’a dołączyła również postać Robina „po walce”. Będzie on dostępny w podwójnej paczce razem z Jokerem, trzynaście dni przed premierą gry.

4 odpowiedzi na „[Plotka] Killer Croc pojawi się w Arkham City?”

  • Alan, upominam cię. Nie klnij ;/

  • Chole** będzie kosztowało strasznie dużo 🙁 i będzie znowu zjadanie kasy 😥

  • ZAJ###### :mrgreen: Strasznie go oczekiwalem w Arkham City 😎 Oby tworcy mnie nie rozczarowali zaprzeczeniem jego sie pojawienia 😯 😥 To moja ulubiony wrog Batmana 🙂 (o co nie trudno sie domyslic 😉 )

  • A więc wszystkie postacie, które parę miesięcy temu zostały umieszczone na avatarach a potem szybko usunięte, są potwierdzone. .. No może nie wszystkie ale i tak można się spodziewać ich wystąpienia… 😀