Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Relacje pomiędzy Batmanem, a Kobietą Kot różniły się wielokrotnie w różnych produkcjach. W Batman: The Animated Series nie mogliśmy liczyć na wiele, w przeciwieństwie do produkcji Tim’a Burton’a, Batman Returns, gdzie byliśmy świadkami gorącego romansu. Różne serie komiksowe pokazywały na swój własny sposób relacje między nimi. Podczas rozmowy z Paulem Dini, scenarzystą gry, dowiedzieliśmy się w tej sprawie nieco więcej.

Można zauważyć, że ich relacja jest bardzo gorąca, ale nie zamierzamy użyć jej, jak w operze mydlanej. Jest uczucie, wzajemny szacunek i mnóstwo zaciekłości. Na przykład, jeśli nie zrobisz tego co powiem, będziemy się bić.

Ich gorący stosunek nie ostygnie, mimo iż często pomiędzy nimi dojdzie do tarcia, ponieważ ich metodologia rozwiązywania problemów znacznie się różni. Każdy z nich czuje się dobrze stojąc po swojej stronie prawa. Ani Batman, ani Kobieta Kot nie mają zamiaru zmienić swoich poglądów. W najbliższym czasie nie mamy zamiaru zmienić tej relacji. Dzięki temu, będziemy świadkami dużej ilości akcji.

Gracze będą mogli grać zarówno Batmanem jak i Kobietą Kot w Batman: Arkham City. Podczas dema gry, można było zobaczyć jak Kocica pokonywała przestępców używając swojego bicza. Potrafi czołgać się jak kot i zarówno dobrze wspina się po sufitach, co daje jej ogromne możliwości do łatwego skradania się. Do gry Batmanem przechodzimy po momencie, kiedy to Kobieta Kot zostaje porwana przez Dwie Twarze. Postacią Kocicy będziemy grać około 10% całkowitego czasu gry.

Źródło: Siliconera

3 odpowiedzi na „Relacje między Kobietą Kot, a Batmanem w Arkham City!”