Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Studio Rocksteady już zaskoczyło nas możliwością zagrania Catwoman oraz Robinem (Tim Drake) w trybie wyzwań. Teraz wygląda na to, że studio ma w zanadrzu inną niespodziankę dla fanów, którą zademonstruje w następnym tygodniu.
Rocksteady w swoim najnowszym wpisie na Twitterze napisało:

Następny tydzień będzie fantastyczny dla fanów Arkham City oraz studia.

Od razu pomyśleliśmy o Comic-con’ie w San Diego, ale zacznie się ono dopiero za dwa tygodnie, więc może być to zapowiedź niespodzianek podczas tego wydarzenia. Niedługo również wyjdzie sierpniowy numer Playstation Magazine, tak więc mogą zostać w nim umieszczone nowe informacje na temat gry.

Ogłosiliśmy niedawno, że Robin będzie dostępny w ekskluzywnym wydaniu dla tych, którzy kupią grę przedpremierowo. Spodziewajcie się nowych wiadomości niedługo – powiedział Dax Ginn dla OXM.

W Arkham City pojawi się: Człowiek Zagadka, Pingwin, Hugo Strange, Dwie Twarze, ale Mr. Freeze i Talia al Ghul nie zostali jeszcze potwierdzeni. Czyżby wystąpienie jednej z tych postaci lub innej zostanie oficjalnie ogłoszone w następnym tygodniu?

Źródło: Examiner

4 odpowiedzi na „Rocksteady przygotowuje dla nas „fantastyczny tydzień” związany z grą Batman: Arkham City!”

  • No,demo przed premierą też by rządziło :mrgreen:

  • Ja nie jestem wybredny, nie muszą koniecznier dawć jakiś super wyczesanych nowości.. ale niechaj chociaż demko dadzą to już będę przeszczęśliwy 😀

  • Oby ten tydzień był naprawde solidny dla Arkham City i dali coś wyje***** :mrgreen:

  • Co? Calendar Man został potwierdzony już dawno.