Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Ostatnie wydanie EGM(Electronic Gaming Monthly) sugeruje nam, że będziemy widzieć Robina bez względu na to gdzie zamówimy grę przedpremierowo. Czyżby występował on w głównym trybie gry? Tego jeszcze nie wiemy, więc traktujcie te informacje jedynie jako plotkę.

Według EGM okazuje się, że:

– Będziemy mogli zagrać zarówno Catwoman jak i Robinem w pewnym momencie gry, czy będzie to główny tryb czy tryb wyzwań:

Dodanie Catwoman i Robina do gry jako grywalne postacie sprawi, że z pewnością będzie to jeden z największych hitów roku 2011. Ponadto, na wystawie można było zauważyć inną postać z gry, którą będziemy mogli się poruszać, Catwoman.

Robin spełni pewną rolę w fabule gry Batman: Arkham City:

[Arkham City] sprowadza fanom takich ulubieńców jak Catwoman, Człowiek-Zagadka czy nawet Robin.

Pojawiły się również informacje odnośnie Catwoman:

Mimo, że będziemy poruszać się nią przez krótki okres czasu, Catwoman została stworzona w ten sposób, że wyraźnie różni się od Batmana; brak peleryny oraz haka jest zastąpiony mieszaniną ruchów w stylu parkour oraz precyzyjnymi szybkimi gimnastycznymi ruchami, co sprawia, że po Arkham City porusza się swobodnie. Jej “Wskaźnik Złodzieja” wskazuje na dwóch bohaterów; Catwoman jest bardziej moralnie relatywistyczna, a jej misje są bardziej skupione na okradaniu banków i kradzieży ukradzionych wcześniej rzeczy. Jej zamiłowanie do okradania patrolujących strażników zaczyna się zwykle na wspinaczce na sufit, które zademonstrowano. Zamiast ciągłego skradania się i omijania strażników, jej zdolność do wspinaczki na sufit i powolne opuszczenie się obok oficera strażników – zabranie mu kluczyków bez jego wiedzy – sprawiło, że publiczność była zachwycona.

Rocksteady, oficjalnie zaprzeczyło pojawieniu się jakichkolwiek pomocników w grze. Nie wiemy więc czy redaktorom chodzi tutaj o możliwość gry Robinem w głównej fabule czy może jedynie w trybie wyzwań. Może się też okazać, że przewinie się on jedynie przez fabułę gry.

Źródło: własne oraz arkhamcity.co.uk

Jedna odpowiedź na „Więcej informacji na temat Catwoman oraz Robin w fabule?”

  • Mam obawy 😯 😐 :/Jesli ten robin bedzie naprawde w fabule i jesli bedzie lalusiem jak zawsze to masakra 😥 ,ale wierze w Rocksteady ze podejma spoko decyzje i nawet jesli dadza robina w ich rekach moze to byc ktos ZAJ####### :mrgreen: 😉 😎 Tre rece do gry tak ze az skora mi z kosci zejdzie 😀 (auc ❗ )