Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Witajcie!
Ostatnio słyszałem sporo narzekań, że forum nie jest tak “odpicowywane” jak portal. Dziś postanowiłem to zmienić. Poniżej znajduje się lista najważniejszych zmian w naszej społeczności, polskich fanów gry. Zachęcam Was do rejestracji, ponieważ konto na forum i portalu jest zintegrowane.
1. Dodano galerię awatarów dla osób, które nie wiedzą jaki wybrać sobie awatar. Obrazki nawiązują oczywiście do gry Batman: Arkham City. Wkrótce kolejne!
2. Zmieniłem wygląd każdej kategorii na głównej stronie forum. Teraz rządzą tam obrazki, zamiast opisów. Mam nadzieję, że się Wam podoba.
3. Do każdego działu(na górze), dodano “Regulamin działu”.
4. Dodałem więcej emotikon do wyboru.
5. Pojawiły się nowe pola do profilu(edytujecie je na dole, w PANELU UŻYTKOWNIKA==> PROFIL)

  • Ulubiona postać,
  • Ulubiony komiks
  • Ostatnio odwiedzający profil
  • Płeć użytkownika*

*Przy czym płeć(domyślnie ustawione “Nie wiadomo”),ulubiona postać i ulubiony komiks, wyświetlają się w waszym mini profilu.

Pragnę również poinformować, że portal ArkhamInfo.com został doceniony przez twórców gry Batman: Arkham City. Rocksteady określa nas jako “Polish greatness” oraz umiejscawia na czela z innym, bardzo popularnym brytyjskim forum, z którym zresztą współpracujemy. To niezwykłe wyróżnienie dla nas, bo w końcu nasza strona jest w całości po polsku.

 

 

5 odpowiedzi na „Zmiany w społeczności oraz ArkhamInfo.com docenione!”