Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Warner Bros. poinformowało Green Man Gaming, że Batman: Arkham City nie będzie zintegrowane z usługą Games For Windows ‘Live’. Mimo to dalej będzie posiadać tytuł Games For Windows.

@GreenManGaming napisał:
Otrzymaliśmy wiadomość od Warner, że Batman będzie posiadał tytuł Games For Windows, ale nie będzie zintegrowany z Games For Windows Live!

Jeśli jest to prawda, informacja ta ucieszy wielu z graczy, szczególnie tych, którzy doświadczyli wielu problemów z usługą podczas gry w Arkham Asylum, takich jak problemy z save’ami czy błąd połączenia.

Źródło: GreenManGaming.

7 odpowiedzi na „Arkham City bez usługi Games For Windows Live?”

 • Pamiętajcie jednak, że nie jest to potwierdzona wiadomość. Czekamy na oficjalne stanowisko Warner Bros/Rocksteady.

 • Dobrze :mrgreen:

 • jak masz pirata to z GFWL jest trochę pie******* dlatego pewnie jest tak besztany 😈
  tym razem akurat grę kupię [1 z GFWL] więc mi to obojętne

 • Nie wiem co ludzie mają do GFWL. Odnoszę wrażenie, że parę ludzi miało może jakiś problem a “reszta” podchwyciła temat i miesza tą usługę z błotem dla zasady. Osobiście nigdy nie miałem problemów z żadną grą (a mam ich kilka) korzystającą z funkcji GFWL, dodatkowo osiągnięcia, zdobywane za jej pomocą świetnie wzbogacają rozgrywkę i sprawiają, że gra oferuje dodatkowe wyzwania i bawi znacznie dłużej.

 • tak to wspaniała wiadomość dla mnie choć i tak kupie sobie batmana na ps3 a w jedynce nawet dojście do 16% zajmowało mi 30min bez konta live i sie wkurzałem 😈 ale znalazłem na płycie pomoc i tam jak zrobić konto offline (do wiadomości miałem wydanie premium games ale chyba jest i na normalnej płycie batman aa) ❓ 😛 🙁 👿 ❗ 🙂 😳 😀 😮 😯 😕 😎 😆 😡 😈 🙄 😉 💡 ➡ 😐 😥 :mrgreen:

 • Znaczy wiesz jedyny problem był taki , że bardzo ciężko było przenieść save w AA może w AC będzię można swobodnie je przenosić

 • Mnie akurat to nie cieszy.
  Nie miałem jeszcze nigdy problemów podczas korzystania z gier zgodnych z Games For Windows Live.
  Brak tej usługi oznacza brak osiągnięć, które często pozwalają spędzić więcej czasu z grą.
  Zastanawia mnie jednak jak będzie się miała sprawa z rankingami online.