Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Ta wiadomość jest na pewno jedną z najważniejszych dzisiejszego dnia. Jakiś czas temu zorganizowaliśmy petycję na prośbę polskich graczy ws. dodania polskich napisów do Batman: Arkham City również na konsole. Dziś polski dystrybutor gry oficjalnie potwierdził, to o czym marzy tysiące graczy w naszym kraju, Batman: Arkham City pojawi się na konsole z polskimi napisami. Natomiast w sklepie muve.pl można już zamawiać Edycję Kolekcjonerską.
Wszystkim, którzy przyczynili się do naszej akcji, wielkie dzięki.

Poniżej znajdziecie oficjalną informację prasową w tej sprawie.

Cenega, oficjalny partner firmy Warner Bros Interactive Entertainment  w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że gra Batman: Arkham City będzie dostępna w podwójnej wersji językowej do wyboru – polskiej, kinowej (napisy) lub angielskiej. Lokalizacja będzie dostępna na wszystkich platformach sprzętowych – komputerach PC oraz konsolach Xbox 360 i Playstation 3.

Batman: Arkham City kontynuuje opowieść Batmana, bazując na mrocznym i tajemniczym klimacie Batman: Arkham Asylum. Gracze wkroczą do Arkham City, obszaru pięć razy większego niż ten znany z pierwszej części gry, miejsca, które stało się „domem” dla wszystkich gangsterów, zbirów i niepoczytalnych kryminalistów z całego Gotham. Tytuł osadzony za potężnymi murami tego ufortyfikowanego więzienia w centrum Gotham City jest niezwykle oczekiwaną przez graczy drugą częścią opowieści o Batmanie, która zbierze w jednym miejscu najbardziej ikonicznych bohaterów i przestępców tego uniwersum. Batman: Arkham City to także nowe możliwości rozgrywki, które ułatwią graczom wcielenie się w Mrocznego Rycerza.

 

Batman: Arkham City jest stworzone w oparciu o licencję Batmana DC Comics. Więcej informacji o grze dostępnych jest pod adresem: www.batmanarkhamcity.com. Wszyscy fani serii mogą włączyć się do dyskusji na temat gry, czytać dzienniki twórców, a także komentować najnowsze wiadomości o tytule pod adresem: http://community.batmanarkhamcity.com.

 

Cechy gry:

 • Polska kinowa lub angielska wersja językowa na wszystkich platformach do wyboru
 • Zostań Mrocznym Rycerzem: Batman: Arkham City dostarcza najlepszych jak dotąd wrażeń z gry jako Batman.
 • Zagraj jako Catwoman: Catwoman jest w pełni grywalną postacią w trybie dla pojedynczego gracza i posiada swoją własną historię, wplecioną w opowieść o Batmanie.
 • Zaawansowany system walki: Batman musi stawić czoła sprytniejszym i lepiej skoordynowanym grupom dobrze uzbrojonych przeciwników. By sprostać wyzwaniu bohater otrzymał nowe ciosy, uniki
 • Nowe gadżety: Batman otrzymał nowy zestaw gadżetów, takich jak np. Sekwenser Kryptograficzny V2 czy Bomby Dymne.
 • Nowa historia: pięciokrotny zdobywca nagrody Emmy Paul Dini przygotował nową, wciągającą historię specjalnie dla Batman: Arkham City.
 • Gwiazdorska obsada postaci: gracze spotkają na swej drodze dobrze znane postacie uniwersum Batmana takie jak: Catwoman, Two-Face, Harley Quinn, Pingwin, Hugo Strange, Victor Zsasz, Calendar Man, Joker oraz Riddler.
 • Gwiazdorski dubbing: Mark Hamil i Kevin Conroy ponownie użyczą angielskich głosów kolejno Jokerowi i Batmanowi.

12 odpowiedzi na „Batman: Arkham City z polskimi napisami na wszystkie platformy! EK w sprzedaży!”

 • Jestem zagorzałym przeciwnikiem spolszczania gier przez lokalny dubbing ale skoro tu mają być napisy, to oczywiście petycję podpisałem.
  Miło, że coś ona dała 🙂
  Taka wersja językowa – kinowa – jest według mnie najlepsza:
  1) Są oryginalne głosy – rewelacyjny Hamill i smaczki językowe
  2) Napisy można (zapewne) wyłączyć 😉
  3) Osoby nieznające języka mogą zrozumieć fabułę a jednocześnie osłuchać się z angielskim

 • Mam PC, podpisałem petycje, a i tak od konsolowcy nie będą nas PC-towców lubić…

 • Brawo dla wszstkich którzy wpierali Ac i w ogóle dla wszstkich którzy mają odwage je wspierać 😉 😎 Kłaniam się :mrgreen:

 • Cieszę się razem z wami a jestem posiadaczem PC 🙂

 • @gogarek
  To już trzeba by było pisać do Warner Bros, z tego co wiem istnieje taka petycja na oficjalnej stronie. Niestety nie mamy już wpływu na takie decyzje, bo to nie od Cenegi zależy tylko od WB.

 • Dzięki ludzie, to nasz wspólny sukces!

 • Ja też jestem użytkownikiem PC i cieszę się z waszego szczęścia, ale może napiszemy jeszcze jedna petycję o EK na PC? 😀

 • Będąc użytkownikiem PC wziełęm udział w tej petycji. 😀 Wspaniale że Cenega zgodziła się na napisy dla konsol. 😉 Szkoda że w sklepie muve EK jest tylko dla konsol. 🙁

 • Toast za wszystkich co brali udział w petycji. :beer:

 • Mam tylko nadzieje że potwierdzą kolekcjonerke na PC,ale czy PC,czy PS3,X360 :mrgreen: (cxzy Nintendo U 😎 😉 )o kolekcjonerke i tak zadbamXD ale i tak nie kryje że jeśli spróbują nas rozczarować to to szału krwi dostane 👿 😯 😥

 • HUUUUUUUUUUURAAAAAA!!!! :mrgreen: Dzięks wszystkim 😎 A jednak warto było podpisać pettycjeXDArkham City…IIIIINCOMINGGGG!!!!!!!!! 😈 😉 Wszyscy fani Mrocznego Rycerz,dziś wielki dzień:D