Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Artykuł w najnowszym numerze magazynu PLAY dostarczył nam nowych wiadomości na temat gry Batman: Arkham City oraz parę niesamowitych zdjęć. Oto podsumowanie wszystkich informacji jakie znalazły się w magazynie PLAY.

Arkham City jest pełne wskazówek. Kiedy wchodzimy do Crime Alley, przycisk polecenia pozwala Batmanowi na oddanie czci swoim rodzicom.

-Tryb detektywistyczny będzie zawierał system inwigilacyjny pozwalający na podsłuchiwanie przeciwników. Cierpliwi gracze będą mogli odkryć wiele ciekawych historii poprzez wysłuchanie opowieści swoich wrogów.

Arkham City będzie zawierać specjalny kompas na górze ekranu, pokazujący graczowi w którym kierunku ma się poruszać w momencie, gdy uruchomiony jest tryb detektywistyczny. Kompas znika razem ze zdolnością podglądania środowiska po pewnym czasie, co sprawia, że poruszanie się po mieście z włączonym trybem detektywistycznym jest dosyć trudne.

-Kiedy zostaniemy zaatakowani, a nasz tryb detektywistyczny jest włączony, dochodzi do zwarcia powodując jego odłączenie.

-W Arkham City będziemy mogli spotkać elitarnych przeciwników takich jak Strażników Tyger, czy dobrze wyposażonych zbirów Pingwina. Będą oni posiadać specjalne urządzenia blokujące tryb detektywistyczny Batmana;

Będziesz musiał ich zidentyfikować, znaleźć i znokautować, aby móc ponownie go uruchomić i grać dalej

Wizjer Złodzieja Kobiety Kot podświetla miasto na pomarańczowo, a przeciwnicy świecą na biało.

-Nowe zdjęcia pokazują potężne zwiększenie pola widzenia, a lokacje wewnętrzne są o wiele większe od tych w Arkham Asylum.

Źródło: arkhamcity.co.uk

6 odpowiedzi na „Detale dotyczące trybu detektywistycznego w nowym numerze PLAY!”

  • Bardzo podoba mi się nowy Detective mode. Widać, że tym razem jest bardziej przemyślanym urządzeniem do polowania a nie do eksploracji.

  • Oryginalne 😉 😎 Co prawda tryb Detective Mode był przegięty a Arkham Asylum ale mam nadzieje że w Arkham City nie będzie zbyt okrojony:/ 😯

  • Możliwe że ten moment będzie jeden z najlepszych z całej gry a zarazem emocjonujący i smutny 🙁

  • I wychodzi szydło z worka kto nie czyta uważnie informacji o grze 😉 czarface

  • Oddanie czci ? 😯

  • Słuchajcie co do takich info o AC to wszystko jest w cd-action 🙂