Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Eurogamer.net ujawnił, że osoby, które zakupiły grę przedpremierowo w sieci supermarketów Tesco, otrzymają mapę Karnawał Jokera w prezencie.

Jest to oddzielny zestaw misji znajdujących się wewnątrz kryjówki Jokera. Będziesz musiał korzystać z trybu detektywistycznego, walczyć oraz ukrywać się, żeby je wykonać. Mapa daje nam dodatkowe cztery godziny gry.

Mapa ta jest dodawana w prezencie dla osób, którzy postanowili kupić Arkham City przedpremierowo w dowolnym sklepie Tesco, w Wielkiej Brytanii.

Kupujący online otrzymają specjalny kod poprzez email dwa dni robocze przed dostarczeniem przesyłki, natomiast ci, którzy kupili grę w sklepie, kod otrzymają razem z grą w jednym pudełku. Wszyscy kupujący otrzymają również metalowe opakowanie, bez żadnych dodatkowych opłat.

A oto parę zdań na temat tej mapy:

Czy jesteś na tyle odważny, aby wkroczyć do wesołego miasteczka Jokera? Czy będziesz w stanie pokonać armie szalonych morderców, którzy są poddanymi Księcia Zbrodni, w pokręconym show gdzie jedyną nagrodą jest przetrwanie?

Brzmi zachęcająco nie uważacie?
Źródło: Tesco Entertainment

4 odpowiedzi na „Mapa “Karnawał Jokera”, jako DLC dla osób, które zakupiły grę przedpremierowo w Tesco”

  • Echhh…..4 godziny gry w “jokerowym” klimacie. Mam nadzieję, że któryś z naszych wspaniałych polskich sklepów 😐 😳 😮 😡 udostępni tą mapę, bo jak nie to….”I will hurt them……Badly. 👿 👿 👿

  • W niusie pisze, ze mowa o Wielkiej Brytanii.

  • Nie wierze w Tesco ?
    Oby w Empiku też mieli jakiś bonus. 👿

  • sklepieTesco razem, bez spacji – błąd ;P
    Ciekawe, czy u nas też podobna promocja będzie.