Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Artykuł w październikowym PC GAMER ujawnia czego możemy spodziewać się po rozszerzonej wersji PhysX, w najnowszym dziele studia Rocksteady.

Dla ostatniej próby użyłem pary okularów Nvidia 3D Vision. Dzięki szybowaniu na duże wysokości i opadaniu na ziemie, efekt głębokości dzięki 3D sprawia, że gra wydaję się być jeszcze bardziej mroczna. Jeśli zainwestowałeś w monitor 3D oraz solidną kartę graficzną Nvidii, grając w Arkham City stwierdzisz, że była to świetna decyzja.

Artykuł ten sprawia, że chcemy kupić wersję gry na PC i zdecydować się na użycie myszy oraz klawiatury. Chwalony przez wielu nowy silnik PhysX oraz DirectX 11 sprawią, że gra będzie wyglądać wspaniale. Według autora tekstu, „Nawet pomijając braki [ekskluzywne dla PC] (takie jak teselacja, mgła, więcej śmieci na ulicach) – tekstury na konsoli w porównaniu z PC wyglądają marnie.”

Podczas walki w sądzie, nie-tak-subtelna poprawa PhysX sprawia, że drewniane ściany się rozwalają, kiedy rzucimy w nie przestępców.

Dodatkowo ujawniono po raz pierwszy nowy detal dotyczący walki:

Jeśli znajdziesz się blisko ściany lub barierki, Batman użyje jej jako narzędzie sprawiedliwości, uderzając swojego przeciwnika w nią.

Nowa technika jest prawdopodobnie zintegrowana ze „swobodnym” systemem walki, który jest kojarzony z ogłuszaniem peleryną, nokautami, Batarangami i rzutami znanymi z Asylum.

3 odpowiedzi na „PC Gamer potwierdza wsparcie 3D i ulepszone PhysX w Arkham City!”

  • No podande wymagania

  • 👿

  • PęknieXD :mrgreen: Świetne wieści 😉 Jeśli tylko potwierdzą kolekcjonerke na PC to będe normalnie(lub nie normalnie:D)w ekstazie 😎 A jeśli zaprzeczą to przeklne ich 😈