Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Po testach gry Batman: Arkham City na obu platformach Xbox 360 oraz PC, magazyn PC Gamer porównał obie wersje. Mimo, że ostatnio informowaliśmy Was o wiadomościach z tego magazynu, to dziś zrobiliśmy szersze podsumowanie.

Nawet jeśli zignorujesz DirectX11 i efekty Physx, to wciąż graficznie gra znacznie wyprzedza konsole powodując, że tekstury na Xbox 360 wyglądają co najwyżej przeciętnie [w porównaniu do wersji PC].

Widzieliśmy także same screeny z wersji PC, które z pewnych przyczyn nie mogą być ujawnione – trzeba poczekać na oficjalne screeny od Rocksteady.

Ujawniono także trochę z konfiguracji na PC – Klawiatura&Mysz:
– cała klawiszologia z Arkham Asylum została taka jaka była, czyli LPM myszy rozpoczynamy atak, a PPM wykonujemy kontrę.
– dodatkowo jeśli jesteśmy w powietrzu i przytrzymamy lewy Ctrl, Batman zacznie nurkować w dół a jeśli puścimy klawisz to taka akcja spowoduje, że zaczniemy się wznosić do góry z rozpostartą peleryną (intuicyjne, trzeba przyznać).

Źródło: PC GAMER.

7 odpowiedzi na „PC GAMER: “Tekstury na Xbox 360 wyglądają co najwyżej przeciętnie, w porównaniu do wersji PC”!”

  • Cholera:/Wiem że to nie na temat ale spać nie moge 👿 Aż ciekawe jak se radzi Mroczny Rycerz :mrgreen:

  • Mam dylemat,kupić na PS3 czy na laptopa z 3D,ale z słabą bateria,gry podczas grania mulą.Gdyby ktoś mógł mi z tym pomóc,proszę ❗

  • tak jak powinny wyglądać*

  • W dobie zaniedbywania PC w multiplatformerach ta informacja cieszy, że żaden sprzęt nie zostanie zaniedbany ale co się dziwić skoro oni od początku najpierw pracowali nad wersją PC. To chyba jedyni tacy developerzy na rynku którzy robią porty tak jak powinny być.

  • Oby na ps3 dobrze wyglądała.

  • Dobrze powiedziane 😎 😉 :mrgreen:

  • Dla mnie zawsze w grach była ważna Fabuła potem Gameplay na grafike nie zwracam uwagi chyba że jest na czym zawieśić oko lub jak razi w oczy :P.I tak xbox 360 wygląda niesamowicie 🙂 mi napewno wystarczy 🙂