Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

W wywiadzie z Playstation.Blog Dax Ginn powiedział, że Robin nie będzie dysponował tylko swoim kijem, znanym już z rysunków konceptowych.

„Jako że Robin pojawia się tylko w mapach wyzwań, skupiliśmy się na tym, by jego postać była ujęta w niespotykany dotąd sposób. Aby pasował do naszego świata, musiał nabrać cech twardziela i posiadać umiejętności zbliżone do potencjału Batmana, więc w jego ekwipunki jest kij i tarcza, jest on również specjalistą od eksplozji, więc posiada ulepszenie widzenia w postaci identyfikowania materiałów wybuchowych znajdujących się w otoczeniu. Robin jest złożoną postacią i bardzo różni się od Batmana – to nie tylko kwestia zmian wizualnych.”

Tak więc w połączeniu z kijem, który ma nokautować wrogów oraz ze specjalną wizją pokazującą pobliskie materiały wybuchowe, Tim Drake będzie też używał tarczy w starciach z więźniami Arkham City. Konkretne cechy postaci są jeszcze niepotwierdzone, ale gdy tylko dowiemy się czegoś nowego, to od razu Was powiadomimy.
Czekamy teraz na oficjalne potwierdzenie tych informacji.

Natomiast Carlos D’Anda opublikował na swoim profilu na DeviantArt.com kolejną czarno-białą zajawkę ostatniego numeru komiksowej serii „Batman: Arkham City”.
Nie tylko Robin ma odegrać dużą rolę w tym odcinku, dodatkowo wszystko wskazuje na to, że łódź Batmana pojawi się ponownie.
Dla ścisłości – chodzi o Robina, nie należy mylić go z Nightwingiem. Przypominamy, że premiera ostatniego numeru odbędzie się 24 sierpnia. Streszczenia i analizy numerów znajdziecie w dziale komiksy.

 

Źródło: Playstation.Blog.

3 odpowiedzi na „Robin w Arkham City będzie wyposażony w tarczę? Carlos D’Anda ujawnia szkic z nowego komiksu!”

  • Poczekamy zobaczymu,jak wspomniałem wszystko możliwe 😉 😎

  • A ja bym chciał zagrać Robinem w Arkham City. Gra stałaby się bardziej zróżnicowana, Robin miałby swoje własne gadżety, ruchy a nawet historię.

    Nie rozumiem ludzi którzy go nie znoszą.

  • No,może chociaż będzie ciekawie popylał 😀 Ale zobaczymy gdyż co do tej postaci mam dalej wątpliwości:/ 😐 Ale wszystko możliwe i można odnieść sukces jak się nwala przed siebie i solidnie a patrząc na ,,renowacje” innych postaci w Arkham Asylum i Arkham City w ARocksteady wierze gdyż oni akurat się nie cackają i wiedzą jak się robi Legendy i Arcydzieła :mrgreen: 😎 😉