Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Lista postaci występujących w Arkham City nie jest jeszcze kompletna. W niedalekiej przyszłości dowiemy się czegoś więcej na temat nowych charakterów, które wystąpią w grze.

Gdy w magazynie Play poruszono temat powolnego ujawniania postaci, Ginn powiedział:

Jesteśmy bardzo dokładni w ustalaniu terminów wydawania nowych informacji na temat gry. Każdy w studiu wie, jak bardzo ważne jest, aby informacje te sprawiały jak największe wrażenie na ludziach… nadal mamy parę niespodzianek, które ujawnimy niedługo.

Kogo mógł mieć na myśli, tego nie wiemy. Batgirl? Mr Freeze? King Tut? Może być to każdy, kto występuje w uniwersum. Rocksteady lubi wprowadzać do gry niszowych bohaterów w celu przyprawienia fanów Batmana o lekki dreszczyk emocji. Ginn również dodał:

Reinterpretujemy te postacie – jak widzicie Człowiek Zagadka jest bardzo mroczny, nasza interpretacja Pingwina również jest mroczna – tak więc [DC/Warner] daje nam sporo kreatywnej wolności, aby pchnąć te postacie w ciekawym kierunku. Ale, tak jak w Arkham Asylum, naprawdę chcemy zapewnić, aby w grze znalazło się wiele innych mrocznych aspektów z historii Batmana, ponieważ fani Mrocznego Rycerza bardzo to lubią.

Źródło: PLAY

3 odpowiedzi na „Rocksteady: „To jeszcze nie koniec niespodzianek”!”