Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Przygotowałem dla Was podsumowanie kilku dzisiejszych wiadomości związanych z grą Batman: Arkham City. Znajdziecie je w rozwinięciu tego newsa.

 

 

 

Rocksteady rozważało nad Kinectem w Arkham City

Rocksteady Games zainteresowało się możliwością poruszania za pomocą czujnika ruchów w nadchodzącej grze Batman: Arkham City, ale nie rezygnują z tradycyjnych kontrolerów.

Zawsze interesowaliśmy się nowymi technologiami

Oczywiście ani Kinect, ani PlayStation Move nie zostało użyte do poruszania się w grze, ale Rocksteady grało innymi kontrolerami.

Interesowaliśmy się różnymi kontrolerami ruchu, ale chcieliśmy się skupić na bardziej tradycyjnym systemie sterowania postaciami.

Nowe okładki Arkham City w magazynach X360 i Play

Nowe numery brytyjskich magazynów PLAY oraz X360, będą posiadać interesujące okładki z grafikami z gry Batman: Arkham City. Magazyny będą w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Czy Robin pojawi się w kampanii  Arkham City?

Ogłosiliśmy postać Robina i sądzę, że ludzie zrozumieją dlaczego podjęliśmy taką decyzję, kiedy zobaczą w jak dużym stopniu jest on związany z grą – powiedział Dax Ginn dla portalu NowGamer.com.

Kiedy zadano mu pytanie czy Robin wystąpi w grze nie tylko w trybie wyzwań odpowiedział krótko:

Nie odpowiem już na żadne pytanie związane z tą postacią

Już wiemy, że Bane będzie nam pomagał w niektórych misjach i że będziemy mogli zagrać Kobietą Kot przez pewien czas – czyżby Robin był następną osobą, która wystąpi w kampanii?

Na temat tego artykułu wypowiedziała się również SarahMay:

Chciałabym oświadczyć, że ten artykuł jest czysto spekulacyjny.

Źródło: VideoGamer.com i NowGamer.com

3 odpowiedzi na „Rocksteady rozważało nad Kinectem, nowe okładki magazynów i Robin w kampanii?”