Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Witajcie użytkownicy portalu ArkhamInfo.com,
Wspólnie z redakcją podjeliśmy ważne decyzje ws. przesunięcia daty premiery gry na PC. W rozwinięciu tego niusa znajdziecie wszystkie czynności, które zostały i zostaną podjęte po premierze wersji konsolowej do premiery gry na komputery osobiste, na naszym portalu.

 

 

W trosce o użytkowników komputerów stacjonarnych, postanowiliśmy:

-Na forum podzielić dział gry Batman: Arkham City, na dwie części: spoilery(dla bezpieczeństwa dodano hasło: spoiler) i bez spoilerów, aby osoby, które czekają na wersję PC mogły dalej swobodnie korzystać z forum nie tracąc przy tym przyjemności z przyszłej zabawy. Natomiast posiadacze konsol, będą mogli tam swobodnie dyskutować o tym, co zobaczyli w najnowszej grze Rocksteady.
– Od dnia premiery gry na konsoli(21.10.2011), zakazuje się pisania spoilerów na czacie oraz w komentarzach niusów, do czasu premiery wersji PC, do tego będzie służyć dział SPOILERY.
– Zmianie ulegnie również regulamin portalu, który zawierać będzie teraz nowe punkty związane z karami za niedostosowanie się do w/w zasad. Prawdopodobnie znikną na ten okres(czas premiery gry na konsole do premiery gry na PC) warny, a osoby nagminnie spoilerujące będą banowane do premiery wersji PC.
– Jeżeli chodzi o niusy ze świata gry, to obiecujemy, że wszelkie informacje zdradzające fabułę, będą odpowiednio ukryte opcją spoiler, a same tytuły niusów nie będą zdradzały treści.

Jak widzicie dołożymy wszelkich starań abyście mogli z nami pozostać cały czas, bez obawy czy jakieś informacje zostaną ujawnione. Zależy nam abyście byli pod tym względem “bezpieczni”. Prawdopodobnie dojdą kolejne zmiany, które ulepszą walkę ze spoilerami.

Z wyrazami szacunku

Redakcja Arkhaminfo.com

6 odpowiedzi na „Decyzja redakcji ArkhamInfo ws. przesunięcia daty premiery gry na PC”

  • Nic tylko bić brawa za taką decyzję 😎

  • Spoko pomysł 😎 :mrgreen: 😉 Wasza strona rządziXD

  • To fajnie zwaszej strony ale nadal jestem smutny 🙁 a tak się cieszyłem ze juz tylko miesiąc został jeśli się dowiecie dlaczego zostało to przełożone do napiście 🙂

  • Super jest to forum sam gram na Pc więc się bardzo cieszę.

  • Brawo 🙂
    Świetna decyzja.
    Arkham Info 4ever the best 😉

  • Brawo. Bardzo słuszna decyzja. Wielki dzięki, za dołożenia wszelkich starań. Macie u mnie kolejkę jadu na wzmocnienie 😉