Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Witajcie! Oto podsumowanie kilku ciekawych informacji z dzisiejszego i wczorajszego dnia. Wszystkie wiadomości znajdziecie w rozwinięciu tego niusa.
 
 
 
 
 

Super quiz – czyli Dax Ginn vs Paul Dini

IGN.com opublikował bardzo ciekawy materiał wideo, który przedstawia Paula Dini’ego oraz Dax’a Ginna, którzy walczą ze sobą w specjalnym quizie o Batmanie. Poniżej zapowiedź oraz filmik.
Jak wiele wiesz o Batmanie? Jak nazywa się człowiek, który go stworzył lub czy wiesz, w którym komiksie pojawił się po raz pierwszy? Żeby sprawdzić, kto wie więcej o Batmanie, posadziliśmy przedstawiciela Rocksteady, Dax'a Ginna przed Paulem Dini'm, scenarzystą serii komiksowej o Batmanie i człowiekiem, który stoi za fabułą gry Batman: Arkham City. Kto wygra? Sprawdźcie koniecznie poniższe wideo.

 

 
 

Arkham City w 3D

Jak dobrze wiemy, gra Batman: Arkham City wspierać będzie technologię 3D. Co ciekawe, portal SlashGear.com ujawnił nagranie, na którym widać jak wygląda gra w wersji 3D. Przedstawiona została wersja na PC, której premiera według wczorajszych wiadomości została przesunięta na listopad. Filmik znajdziecie tutaj.

 

 

Filmiki pokazujące rozgrywkę na mapie “Joker’s Carnival”

W sieci pojawiły się nagrania, które prezentują mapę “Joker’s Carnival” w akcji. Dziękujemy naszemu użytkownikowi, Alkaridowi.


Jedna odpowiedź na „Dini vs Ginn, Arkham City w 3D oraz filmiki pokazujące walkę na mapie “Joker’s Carnival””