Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Gdy graliśmy na kilku mapach wyzwań w skórze Kobiety Kot (bez jaj – bicz? Jej kontry? Przynajmniej dziesięć razy na walkę soczyście przeklniecie z zachwytu), ucięliśmy sobie pogawędkę z Rocksteady. Uchylili rąbka tajemnicy podczas zabawy, że poboczna historia Kobiety Kot nie zaczyna się tak po prostu z Dwiema Twarzami; ta walka będzie wracać do fabuły na przeciągu całej gry.

Ponadto w sequelu czeka nas nowy rodzaj wyzwania – jest to misja dzielona na trzy części. Dostaje się jeden profit i jedną niekorzyść – cała zabawa polega na tym, że trzeba użyć zarówno profitu i niekorzyści w każdej z trzech części wyzwania. Tak więc można otrzymać profit, który daje większą wytrzymałość naszej postaci, ale niekorzyścią będzie to, że oponenci szybciej do ciebie dotrą – w dodatku w bardziej zwartych grupkach. To fajna zmiana w strukturze wyzwań, a w połączeniu z możliwością tworzenia własnych wyzwań, gra nabiera zupełnie nowego wymiaru.
Jeszcze mała informacja dla fanów Robina – eksluzywny dostęp do wyzwania z postacią Tima Drake’a drogą preorderu ze strony Best Buy jest jedynie czasowy – postać ta będzie dostępna dla wszystkich użytkowników nieco później.

Źródło: Newsarama.

2 odpowiedzi na „Newsarama donosi: szczegóły nowego trybu wyzwań”

  • No proszę. Czyli jednak Batman nie będzie zaczynał z miejsca w którym rozpoczęło się demo prezentacji na E3. Tak coś czułem, że to było wyrwane z kontekstu :mrgreen:
    Nowy rodzaj wyzwania podzielony na trzy części? W to mi graj.

  • No, no. Zapowiada się coraz lepiej!