Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Wygląda na to, że w nadchodzącym tygodniu poznamy nowy trailer gry, który wyemitowany zostanie przez GTTV. Według zapowiedzi pojawią się nowe informacje (prawdopodobnie nowe gadżety), nowy materiał wideo oraz zostanie ujawniony nowy czarny charakter.

 

 

Poniżej znajdziecie potwierdzenie powyższych informacji.

Kliknij żeby powiększyć.

Image
Odcinek zostanie wyemitowany 16 września o godz. 2:00 rano(taka data przewidziana ze względu na naszą strefę czasową). Trailer będzie można obejrzyć tutaj. Natomiast program zostanie pokazany w telewizji TV Spike 16 września o godz. 02:00.
Kto według Was zostanie ujawniony? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach.

Oficjalny poradnik”Brady Games” wkrótce w sprzedaży!

Amazon oraz Best Buy, uaktualniły swoje pozycje o poradnik “Brady Games” dla gry Batman: Arkham City. To ciekawa pozycja, ponieważ są one bardzo cenione na świecie, ze względu na dokładność informacji oraz bardzo dobrze napisane solucje. Czy również pojawią się w naszych sklepach? Zapewne tak, ponieważ inne poradniki “Brady Games” można kupić w Polsce. Będziemy Was o wszystkim informować na bieżąco. Poniżej znajdziecie okładki standardowej edycji i edycji specjalnej.
ImageImage
Źródło: arkhamcity.co.uk

12 odpowiedzi na „Nowy przeciwnik Mrocznego Rycerza zostanie ujawniony 16 września. Oficjalny poradnik”Brady Games” wkrótce w sprzedaży!”