Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Jeśli chcesz się zanurzyć w głębi szaleństwa i nie możesz się doczekać zagrania w grę w dniu premiery, to przygotuj się na “Batman: Arkham City – The Album”!

Czwartego października, 2 tygodnie przed ukazaniem się gry w Północnej Ameryce (18 października) wydane zostanie “Batman: Arkham City – The Album” zawierające 12 oryginalnych i wyróżniających się nagrań, które czerpią inspiracje z gry. Jej edycja kolekcjonerska będzie zawierać kod na pobranie albumu wraz z dodatkową zawartością bonusową.

IGN umożliwiło graczom pierwsze odsłuchanie nadchodzącego albumu – piosenkę “Deranged” (po polsku “Obłąkany” – przyp. Harrolfo) od bogów gatunku prog-core Coheed and Cambria!

 

 

Zapytany o piosenkę, lider zespołu, Claudio Sanchez, powiedział: “Piszę w bardzo pomysłowej formie opowieści, które oraczają Coheed and Cambria ale Batman ma o wiele większą, wyrazistą historię i panujące zasady. Moim celem było odnalezienie uniwersalnych motywów w istniejącej historii Batmana, aby pomóc uskrzydlić tekst piosenki i nadać wymiar, aby mogła ona żyć w tym świecie”.

Źródła: IGN.com.

2 odpowiedzi na „IGN ujawnia pierwszą piosenkę z soundtracku “Arkham City””

  • To jest drugi kawałek, pierwszy był z tego zespołu Public, coś tam, coś tam… : )

  • Kawałek niestety strasznie słaby. Mam nadzieję, że dalej będzie lepiej 😕