Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Sarah May stwierdziła, że więcej postaci nie będzie już ujawnionych przed premierą. Jednakże trailer z Robinem będzie wydany poprzez odpowiednich sprzedawców.

Nie znamy na razie dokładnej daty publikacji filmu.

Oto, co napisała Sarah:

NIE będziemy ujawniali więcej postaci.
Trailer Robina nadchodzi. Będzie dostępny u odpowiednich sprzedawców.

Dostępny jest również wywiad z Adamem Vincentem, animatorem.

Witam, Adam. No no, jesteś animatorem, co?
Tak!

Twój ulubiony element pracy?
Cóż, pewnie używanie swojej wyobraźni, wiesz? Siadam i myślę: “Co Batman zrobiłby w takiej sytuacji?”, “Co byłoby super?” i tworzę to. W pewien sposób odgrywam rolę Boga, sprawiam, że Batman robi cokolwiek zechcę, wykona wszystkie super animacje, które pojawiają się w mojej głowie!

*Śmiech* A jaką częścią animacji się zajmujesz? Tą w grze, czy w filmach?
Zajmuję się wszystkimi animacjami w grze. No, nie samemu, ale wiesz! Również wykonuję sesje motion capture z resztą zespołu. Tworzę walkę Batmana, jego zwinność, a także niektóre animacje starć z Bossami i wszystko związane z peleryną… wszyscy zajmujemy się wieloma różnymi elementami, lubimy je łączyć. Chyba największy wpływ mam na walkę, jak również nieco na zwinność; ale fajnie, że jest różnorodność. Czasem robię elementy związane z Kobietą Kot!

Wspaniale! Wiem, że podwoiliście ilość ruchów z poprzedniej gry; czy było to trudne?
Ah, bardzo! Ogromny wysiłek! Właściwie przenieśliśmy wszystkie dane z tamtej gry, więc jest trochę ruchów z Arkham Asylum ale je podrasowaliśmy, wyglądają inaczej. Są też nowe ruchy!

Postanowiłem zmienić temat. Wiemy, że Rocksteady ma sekretną 4 postać, którą można będzie sterować. Postawiłem na Talię i zadałem następujące pytanie:


O tak, sporo dziś zobaczyłem. Oczywiście jest Batman i Kobieta Kot, ale co z wyzwaniami? Mam na myśli: jak będą wyglądały animacje Robina, czy Talii Al Ghul?

Um, cóż, to znaczy, patrząc na nie pod względem walki…animacje Talii są widoczne głównie w scenkach filmowych, mamy kilka animacji dla niej w grze, ale, wiesz, nie ma ich zbyt dużo. Za to na przykład Robin; on jako jedyny ma laskę, wiesz, ma broń! Jasne, Batman korzysta ze swoich gadżetów ale to coś innego, laska to prawdziwa broń, a główną bronią Batmana są jego pięści, jest wojownikiem.

Możesz powiedzieć nam coś więcej o Robinie?
Robin to naprawdę świetna postać, wiesz, rozpracowanie sposobu, w jaki ma będzie się poruszał; zaprojektowanie zarysu początkowego… Jak bardzo Robin może się różnić? Jak uważasz, co będzie dla niego unikatowe? Naprawdę chcieliśmy rozdzielić te style walki! I jak tylko słyszysz odgłosy, to jest niesamowite; kiedy laska uderza jakiegoś zbira w głowę, to fantastyczne!

A więc Robin korzysta tylko z laski? Czy może również nóg, rąk, lub…
O, nie, nie, nie! Również tak walczy, ale głównie za pomocą laski. To jego główna broń.

Więc ma on tylko pałkę? Czy też inne zabawki?
O, tak! Laska się, uh, cóż ona *Robi okrągły ruch ramionami* otwiera się w tarczę. Tą tarczą można rozpychać się i przewracać przeciwników. Robin ma też, co jest trochę podobne do chwytaka, możliwość przyciągnięcia się do wrogów i powalenia ich! Ma te super shurikeny, które jak batarangi, można rzucać we wrogów. Jest bardziej nastawiony na wybuchy, więc są do dyspozycji miny zbliżeniowe, które można umieścić na plecach zbirów i zdetonować kiedy się chce!

Więc to jego wersja wybuchowego żelu?

Tak, tak, tak! No, sam też go posiada. Może go użyć na podłodze, ale miny są rozrzucane.

A jak Robin się przemieszcza? Ma pelerynę, więc czy podobnie do Batmana?
Cóż, widziałeś zdjęcia, ma swój unikalny styl, ale tak, potrafi szybować jak Batman. Kobieta Kot inaczej się przemieszcza, może się wspinać i korzystać ze swojego bicza, to naprawdę super!

Rocksteady naprawdę poszło w swoją stronę z Robinem; w komiksach jest on dość żartobliwą postacią o łagodnym usposobieniu. Z tego, co wiemy od Rocksteady, jest on uczestnikiem walk w klatkach. Co do animacji, jak opisałbyś tę postać? Kobieta Kot jest seksowna i uwodzicielska, Batman złamie każdą kość w twoim ciele… Jaki jest Robin?
To naprawdę ciekawa myśl! Tak, z
Batmanem każde uderzenie wygląda na takie, które i tak cię powali, jest okrutniejszy. Kobieta Kot jest naprawdę szybka i jej ruchy są unikatowe. Robin… nie wiem, jak to ująć; to naprawdę MMA. Oczywiście korzysta ze swojej laski, połącz to z walką za pomocą nóg i rąk. Myślę, że Robin jest między Kobietą Kot i Batmanem, co do zwinności. Naprawdę możesz to poczuć grając nim!

Źródła: ArkhamCity.com, ArkhamCity.co.uk