Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

IGN zamieściło wybór filmów z wywiadami, jakie przeprowadzili z kierownikiem marketingu Rocksteady, Daxem Ginnem.

Tutaj opowiada o Robinie, Nowej Grze +, skinach do pobrania jako DLC, a także można zobaczyć fizyczną odpowiedniczkę Harley Quinn.


Jak oznajmił Dax Ginn, “po ukończeniu głównej opowieści możesz wrócić i użyć ich [skinów – przyp. Harrolfo] w otwartym świecie”. Może to oznaczać, że Nowa Gra + umożliwia wykorzystanie dodatkowych skinów postaci w kampanii. Nie jest to oficjalnie potwierdzone, więc pozostaje poczekać do premiery gry i sprawdzić samemu.

Robin będzie w pełni rozwiniętą postacią w “Batman: Arkham City”, a nie tylko Batmanem, czy Kobietą Kot z innym wyglądem.

Robin

W rozmowie z IGN, Dax Ginn potwierdził, że Robin, bardzo podobnie jak Kobieta Kot, będzie przedstawiony jako całkowicie inny bohater od podobnych mu super-bohaterów: “Chcieliśmy mieć pewność, że każdy aspekt Robina będzie unikatowy i znaczący”, wyjaśnia Ginn. “Ma broń, swoją laskę, którą może zmienić w tarczę, co natychmiastowo dostarczy innych doznań i jest to coś, czego Batman i Kobieta Kot po prostu nie mają.

Robin również ma własne gadżety, jak na przykład “system nawigacji zaczerpnięty z systemu szybowania Batmana”, jednakże pozostaje do odkrycia to, jak będzie wyglądał w grze.

Ginn również potwierdził, że Robin “jest dostępny wyłącznie w wyzwaniach” ale będzie dostarczał zmianę tempa w odniesieniu do pozostałych 2 postaci, którymi będzie można grać.

Kiedy zapytałem, czy wyzwania w “Batman: Arkham City” będą zawierały dodatkowe epizody z przestępcami, jak pojawienie się Jokera w wersji gry na PS3. Ginn wymijająco odpowiedział “Na pewno jest w tym coś bardzo fajnego…Ale nie mogę udzielić na razie odpowiedzi na to pytanie. To jest wspaniałe, całkowicie wspaniałe i będziecie wiedzieli, o co mi chodzi, gdy to zobaczycie”.

Dodatkowo Gamespot widziało “Arkham City” podczas przeprowadzania wywiadu z Daxem Ginnem. Gameplay jest bardzo podobny do tego, który został zaprezentowany na E3 ale Dax udzielił pewnego wglądu do przestępców w grze i zauważyliśmy, że Kobieta Kot kradnie coś z kieszeni.

Źródła: IGN.com, Gamespot.com, arkhaminfo.co.uk

3 odpowiedzi na „[AKTUALIZACJA] Wywiady Daxa Ginna dla IGN, walkthrough Gamespotu oraz inne informacje”