Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Przygotowałem dla Was zbiór wiadomości ze świata gry Batman: Arkham City. Jest co opowiadać, ale na wstępie pragnę poinformować, że “nius wieczoru” będzie dla bezpieczeństwa ukryty opcją spoiler, więc możecie spokojnie zajrzeć do tej wiadomości.

Aktualizacja listy trofeów, odkrywa 10 nowych ekskluzywnych DLC przy okazji ujawniając czwartą grywalną postać. O kim mowa? Naciśnijcie na przycisk “Spoiler”.
POKAŻ SPOILER


Dowiedzieliśmy się również, że Kobieta Kot będzie dostępna jedynie z kodem online, zmuszając graczy do kupna gry z pierwszej ręki albo dokupienia kodu przez PSN lub Xbox LIVE. Zostało to oficjalnie potwierdzone i czekamy na dalsze informacje.

Rocksteady chce abyś grał Robinem w Arkham City

Atomic MPC rozmawiało ostatnio z Paulem Crockerem na temat nadchodzącej gry Batman: Arkham City, który zwrócił się do osób, którym nie podoba się postać Robina. Powiedział, że ich celem było aby gracze sami chcieli grać Robinem zamiast Batmanem.

Jednym z naszych celów jest przekonanie ludzi, że Robin jest cool, ponieważ wiele osób myśli przeciwnie. Tak więc, podczas pierwszego dnia naszej pracy jasno określiliśmy, że musi być fajny. Zapomnijcie o tym co widzieliście w filmach. Chcieliśmy,  aby walka Robinem – której wam dzisiaj nie pokażemy – była fajna. Chcieliśmy, aby każdy z was myślał „Wole grać Robinem niż Batmanem”. Jeśli nasz “strzał” to „Robin to fajny wojownik” i cel ten osiągnęliśmy, to wygraliśmy. Robin ma swój własny unikalny system walki, własny zestaw broni i każdą mapę można przejść Robinem. Jest on trochę szybszy. Czasami trzyma w dłoni pewien rodzaj broni. Będąc szczerym, jeśli przejrzycie zdjęcia, które ujawniliśmy, możecie sami dojść do tego jakie są to bronie. Chcemy, abyście myśleli, że „Ten gość jest zaje*****!”

Na koniec mam dla Was ciekawą informację jeżeli chodzi o premierę gry Batman: Arkham City na PC. Warner Bros Shop ustawił premierę na 11/11/2011. Czyli taką samą jaką miał przez jakiś czas oficjalny sklep dystrybutora gry w Polsce, Muve.pl. Jak to przełoży się na nasze realia? Nie wiemy, ponieważ tego dnia jest u nas obchodzone Narodowe Święto Niepodległości. Czekamy na rozwój sytuacji i na pewno będziemy Was o wszystkim informować, nasz naczelny, Riko, już tym zajmuje. 😉
Źródła: PSTrophies AtomicMPC, arkhamcity.co.uk.

9 odpowiedzi na „Czwarta grywalna postać w Arkham City ujawniona oraz Rocksteady chce abyś grał Robinem w Arkham City”

  • Oby dobrze wykorzystali wszystkie postacie:/

  • Postaraj się pilnować następnym razem 😉

  • sorry nie chciałem nikomu popsuć zabawy z gry nimi 🙁

  • sorry myślałem, że jak na batcave jest na stronie głównej to nie jest to wielki spoiler

  • karolss, airjordan, takie wymiany poglądów to na forum a nie w komentach ogólnodostępnych..

  • może zastanówcie się nad dodawaniem komentarzy po wcześniejszej cenzurze bo to co zaprezentowali karolss i airjordan to kpina

  • I tak mnie nie przekonają 😛

  • ***** to ***** ******, a ten Robin to Tim Drake, znacząca różnica…

  • halo ❗ ❗ przecież **** to to samo co robin tylko póżniej ❓