Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Jak spekulowano, Batman: Arkham City będzie do kupienia razem ze specjalnym dodatkiem dostępnym online, dzięki któremu będziemy mogli zagrać Kobietą Kot w trybie wyzwań.

Dodatek da wam również możliwość wykonania czterech misji pobocznych, wliczając w to spotkanie z Trującym Bluszczem. Te cztery misje zwiększą ogólny czas gry w trybie głównym, dodając do niego ok. 3-4 godziny.

Możliwość gry Kobietą Kot w trybie jednoosobowym będzie możliwa bez dodatku, ale bez możliwości wykonania wymienionych wcześniej misji.

Jeśli kupisz grę z pierwszej ręki, dodatek otrzymasz za darmo poprzez kod, który będzie umieszczony w opakowaniu, ale jeżeli gra zostanie kupiona z drugiej ręki, otrzymasz propozycję zakupu owego dodatku (około 600 MB) w sklepach online PSN lub Xbox LIVE. Cena tego dodatku nie została jeszcze podana.

Źródło: Play3.

7 odpowiedzi na „Dodatek online umożliwi nam dłuższe granie Kobietą Kot w Arkham City”

  • Zażalenia składaj do Warnera ale mam nadzieję że część DLC będzie jednak darmowe albo jeśli sprzedaż gry na konsoli będzie ogromna to mogliby dawać je za darmo – wszystkie.

  • Dla mnie te DLC nie powinno być tak długie… Raz, że gra droga jest, a dwa powinni zrobić więcej podstawowej gry i maciupenkie DLC jeśli juz mają zamiar je robić..

  • Jak na razie muve dorzuciło DLC dla edycji steelbook. Dostaje się Strój: Batman Animated Series. Miejmy nadzieję, że DLC dla Catwoman też będzie dostepnę. Przynajmniej do kolekcjonerki. Swoją drogą to ja nienawidzę DLC. Coś co powinniśmy dostawać już w grze. W końcu płacę ciężkie pieniądze za gre, a te dziady chcą jeszcze więcej wydębić.
    O tempora, o mores!

  • Tak, na TAS.

  • chudy, no nie inaczej.

  • jak kupie u cenegi to dostane kod do DLC? :mrgreen:

  • No i super, bonus dla osób kupujących od razu w sklepie 🙂