Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Jak dobrze wiecie lub jeszcze nie wiecie, w sieci można już znaleźć pierwsze filmiki z gry Batman: Arkham City, które przedstawiają intro oraz dalszą rozgrywkę. Stało się tak za sprawą tego, że oryginalna gra na XBOX 360, trafiła już do niektórych odbiorców. Z tego powodu jesteśmy zmuszeni otworzyć nieco wcześniej niż planowaliśmy dział na forum “Dyskusja ogólna po premierze wraz ze spoilerami“. Tylko w tym dziale możecie na razie swobodnie rozmawiać na temat filmików oraz informacji, które właśnie “zalewają” internet. Prosimy jednak mimo wszystko używać opcji spoiler. Osoby, które chcą swobodnie rozmawiać o grze zapraszamy do starego działu “Przed premierą“, który zalecany jest zwłaszcza dla posiadaczy komputerów osobistych.

Smutną wiadomością jest fakt, że gra trafiła również na wszelkiego rodzaju warezy. Szkoda, bo gra warta jest swojej ceny i zbiera maksymalne oceny. Wierzymy, że nasi czytelnicy zamówią grę.

Z powodu takiego biegu wydarzeń oświadczamy, że nie będziemy tolerować piractwa na naszym portalu i będziemy je bardzo surowo karać. Mamy nadzieję, że powyższe zasady pozwolą usprawnić pracę forum i ochronią niektóre osoby przed spoilerami, robimy to w końcu dla Was abyście zostali z nami jak najdłużej.

W sieci pojawiły się nowe artworki z Harley Quinn.

Harley Quinn
Harley Quinn 2

5 odpowiedzi na „Dwa nowe artworki z Harley Quinn oraz pierwsze filmiki z gry w sieci”