Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Cenega, oficjalny partner firmy Warner Bros Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że dziś ma miejsce premiera długo oczekiwanej gry – Batman: Arkham City. Od dzisiaj gra dostępna jest w sklepach na platformy Xbox 360 i Playstation 3. Premiera wersji na PC będzie miała miejsce 18 listopada. Zarówno wersje na komputery osobiste, jak i na konsole, przygotowane zostały w podwójnej wersji językowej do wyboru – polskiej, kinowej lub angielskiej.

 

Batman: Arkham City opierający się na intensywnych, klimatycznych fundamentach Batman: Arkham Asylum, wysyła graczy nad rozległe miasto – pięć razy większe, niż świat gry dostępny w Batman: Arkham Asylum. Gra zawiera rónież niewiarygodną Galerię Postaci – najbardziej niebezpiecznych kryminalistów Gotham City – Catwoman, Jokera, Riddlera, Two-Face’a, Harley Quinn, Penguina, Mr. Freeze’a oraz wielu innych.

“Batman: Arkham City opiera się na sukcesie i uznaniu krytyków Batman: Arkham Asylum i utwierdza markę Arkham jako serię przygodowych gier akcji na najwyższym poziomie”, powiedział Martin Tremblay, prezes Warner Bros. Interactive Entertainment. “Rocksteady wyprodukowało grę, która zawiera wszelkie oznaki hitu – wciągającą histrię, niezapomniane postacie oraz rewelacyjną rozgrywkę i dumni jesteśmy, że możemy przedstawić tę grę fanom na całym świecie”.

“Ponowna możliwość pracy w uniwersum Batmana była przywilejem dla nas w Rocksteady Studios. Pracowaliśmy niestrudzenie by przenieść Batmana z Asylum w samo serce Gotham City i by stworzyć grę, na jaką Mroczny Rycerz zasługuje”, powiedział Sefton Hill, Game Director w Rocksteady Studios. “Reakcje do tej pory były fenomenalne i nie możemy się doczekać, aż wszyscy doświadczą, jak to jest być Batmanem przemierzającym ulice Gotham”.

W obrębie silnie ufortyfikowanych ścian rozległej dzielnicy w sercu Gotham City, Batman: Arkham City przedstawia zupełnie nową historię, która zgromadziła szeroką gamę klasycznych postaci i przestępców z uniwersum Batmana, a także obszerny wachlarz nowości i ulepszeń w rozgrywce.

Gra została przygotowana we współpracy z Paulem Dini, autorem wielu przygód Batmana oraz pięciokrotnym zdobywcą nagrody Emmy, który ma na swoim koncie między innymi pierwszy sezon serialu “Lost – zagubieni” oraz “Batman: The Animated Series”, a głosów swoich użyczyli Mark Hamill oraz Kevin Conroy. Obydwaj powtórzyli swoje role, odpowiednio, jako Joker i Batman. Stana Katic, znana z popularnego serialu “Castle”, wcieliła się w Talię al Ghul.

Batman Arkham City to sequel niezwykle wysoko ocenionej gry Batman Arkham Asylum, która wyznaczyła nową jakość gier o komiksowych bohaterach. Quincy Sharp – nowy Burmistrz Gotham postanawia zrewolucjonizować zakład penitencjarny dla najgroźniejszych więźniów. Na jego żądanie rozległa, mroczna dzielnica slumsów w Centrum Gotham City stała się zarówno silnie strzeżonym więzieniem, jak i domem dla największych kryminalistów, bandytów i gangsterów Gotham, którzy zostali tu przeniesieni z zakładu Arkham. Dzielnica zostaje opanowana przez gangi, których celem jest ucieczka z Gotham. Przeciwstawić im się może tylko Batman, któremu dodatkowo postanowiła udzielić pomocy Catwoman.

Fani mogą zamówić Edycję Kolekcjonerską Batman: Arkham City, która poza grą zawiera figurkę Batmana wyprodukowaną przez firmę Kotobukiya, art book, wcześniejszy dostęp do mapy trybu challenge (Iceberg Lounge) oraz stroju dla głównego bohatera (Batman: The Dark Knight Returns), płytę Batman: Arkham City – The Album zawierającą oryginalne piosenki znanych artysów takich jak min. Serj Tankian oraz oryginalny film animowany ze świata DC Universe, “Batman: Gotham Knight”.

Cechy Gry:

-Podwójna wersja językowa zarówno na komputery PC jak i konsole: angielska lub polska z napisami
-Zupełnie nowe gadżety Batmana
-Nowe techniki walki
-Nowe umiejętności skrytego łowcy

My ze swojej strony przygotowaliśmy dla Was ostatni premierowy trailer z napisami. Serdecznie zapraszamy.

2 odpowiedzi na „Dziś premiera gry Batman: Arkham City w Polsce”

  • WRESZCIE TEN WIELKI,LEGENDARNY I PIĘKNY DZIEŃ :mrgreen: XDŚIĘTUJEMYYYYYYYYYYYYY 😎 😀 😉 =)^^ 🙂 😆 ❗ 😈 🙂

  • Gra miażdży suty! Więcej nie powiem. 😀