Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Dzięki dobrym ocenom wystawionym przez prasę na całym świecie, seria Arkham w krótkim czasie zdobyła wielką popularność.
Jednakże Arkham City posiada jedną wadę. Wygląda na to, że Rocksteady na siłę wpycha do nowej gry prawie każdego przestępcę z pierwszej części.

W tym tygodniu otrzymaliśmy grę Batman: Arkham City i zapytaliśmy się Dax’a jak długo studio będzie kontynuowało tę serię.

Stary. Zadałeś mi trudne pytanie. Myślę, że tak długo jak nam się podoba tworzenie tej gry i tak długo jak możemy wprowadzać coś nowego do uniwersum Batmana. W tym momencie w uniwersum Batmana dzieje się wiele niesamowitych rzeczy, a my czujemy, że mamy swój własny wkład w uniwersum Arkham.

Więc tak długo, jak mamy różne historie, które chcemy pokazać i jak długo będziemy mogli to robić, będziemy to robić bardzo dobrze.

Nie ma drugiej tak niesamowitej postaci jak Batman, która miałaby tak wielką kolekcję gadżetów i która miałaby tak zdumiewającą strukturę rozgrywki. Jedyne co można zrobić, to dać gościowi karabin, a natura walki całkowicie się zmienia.

Więc możesz umieścić Batmana z 30 przeciwnikami na ulicy i z łatwością ich pokonać, ale jeśli któryś z nich będzie posiadał strzelbę, będziesz musiał przemyśleć co zrobić. Jest to naprawdę rzadko spotykane, jeśli chodzi o superbohatera i naprawdę kochamy używać rożnych aspektów jego osobowości do stworzenia unikalnej rozgrywki.

Nie jestem do końca pewien co wydarzy się w przyszłości, ale w tej chwili jesteśmy w naprawdę słodkim miejscu razem z grami, które tworzymy, oraz możliwościami jakie mamy i nie chcę, żeby to się zmieniło.

Źródło: CVG.