Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Słyszeliśmy plotkę i widzieliśmy listę osiągnięć związaną z czwartą postacią w Batman: Arkham City. W sieci znalazły się również zdjęcia z wersji alpha gry. Dziś, Warner Bros. Interactive oraz DC Entertainment ogłosili oficjalnie, że postać ta pojawi się w grze. 

W związku z tym są dwie wiadomości – dobra i zła.

Paczka zawierająca postać Nightwing’a będzie dostępna pierwszego listopada. Będzie on posiadał swoje własne unikalne gadżety oraz specjalne ruchy i będzie można nim grać na wszystkich mapach wyzwań a także dwóch dodatkowych mapach dołączonych do paczki: Wayne Manor i Main Hall. Do paczki dołączona będzie również skórka Animated Series Nightwing.

Oznacza to, że nie musicie zamawiać gry przedpremierowo, ani nie będzie on dostępny ekskluzywnie dla jednego sprzedawcy. Wystarczy tylko za niego zapłacić, co nie jest taką złą informacją. Jeśli chcesz, możesz go kupić.

Robin będzie również dostępny, jeśli nie zamówiłeś gry przez Best Buy. Robin będzie dostępny 22 listopada dla wszystkich posiadaczy gry.

Obie paczki, będzie można zamówić poprzez Xbox LIVE Marketplace za 560 Microsoft Points oraz PlayStation Network za $6.99.

Źródło: comicvine.com

4 odpowiedzi na „Postać Nighwinga oficjalnie potwierdzona przez Warner Bros/Rocksteady”