Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Oficjalna strona Batman: Arkham City opublikowała wymagania jakie będzie musiał spełniać nasz “blaszak”, aby swobodnie móc na nim zagrać. Trzeba przyznać, że minimalne nie są zbyt wygórowane, co powinno ucieszyć większość właścicieli PC-tów. Jeżeli chcecie sprawdzić czy Wasz sprzęt “uciągnie” grę, to zapraszam Was do tego działu.
Opublikowana została również instrukcja do gry na PC, XBOXa 360 oraz PS3. Wszystkie znajdują się tutaj.

7 odpowiedzi na „Poznaliśmy oficjalne wymagania gry Batman: Arkham City na PC”

  • Minimalne wymagania nie podskoczyły znacznie od pierwszej części, tak jak się spodziewałem. Poza tym w reckach piszą, że optymalizacja stoi na bardzo wysokim poziomie (np. Gry-Online). Nic dziwnego, w końcu to ten sam engine.

  • Mi na szczęście na MAX POWERA pójdzie 😉 :mrgreen: 😎 😀 Ale grafa nie jest najważniejsza 😉 jednak niestety z nowymi grami często przychodzą nowe wymagania,żądania etc.itd.itp. jeśli wiecie o co mi chodzi(tu trzeba teraz stałe łącze sieciowe,tu kody wpisywać,tu jeszcze inne mniej lub bardziej irytujące/szalone wariactwa:/…..)

  • A no i pamiętać trzeba że AA mialo w wymaganiach procesor pojedyńczy 3GHZ 🙂

  • Wiesz czerwo, ja o phusx nawet nie myślę, bo pamiętam na kompie mojego brata (4 rdzenie 2.8 każdy, grafa bodajże GF serii 400-500, i na max physx się aktualnie haczyło 😛

  • Słuchajcie zalecane wymagania nie są wysokie. a podejrzane już jest np procesor. Ma być tylko dwu rdzeniówka…? No ale dobrze. Nie myslcie oczywiscie że są to wymagania do grania na maks. Na maks ale bez psyhix. Z tym to juz wyzsza szkola jazdy

  • Na moim 2.17 to nie mogę mieć pewności czy na minimalnych ustawieniach będzie płynne..trzeba chyba myśleć o wersji konsolowej..

  • Tak jak myślałem. Pociągnie, ale o maks. detalach nie mam co marzyć. Musiałbym kupić nowego kompa (albo wymienić w starym wszystko poza obudową). Jedynie klawiatura, mysz i ekran się nadaje z mojego. Co gorsza forsy chwilowo brak (a przynajmniej nie tyle, żeby kupić komputer).