Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Sequel gry Batman: Arkham Asylum został sprzedany w 4.6 miliona egzemplarzach na całym świecie w ciągu pierwszego tygodnia od dnia premiery – zaanonsowało Warner Bros. Interactive Entertainment i DC Entertainment.

Jest to dwukrotnie większy wynik w porównaniu do sprzedaży Arkham Asylum w 2009 roku. W tym momencie jest to najlepiej sprzedająca się gra na Xbox 360 i PlayStation 3 w 2011 wg. Metacritic.com.

Martin Tremblay, dyrektor Warner Bros. Interactive Entertainment powiedział:

Batman: Arkham City jest jedną z najlepszych przygodówek, udowodniono ten fakt przez wiele recenzji i gra ustanawia  markę Batmana na coraz mocniejszej pozycji i być może stanie się głównym produktem naszego przedsiębiorstwa.

Rocksteady Studios wspięło się na wyżyny i stworzyło niesamowitą grę. Marketingowe wsparcie Warner Bros. Interactive Entertainment i DC Entertainment było na najwyższym poziomie.

Sefton Hill, dodał:

Prawdziwy test dla każdej gry to zdanie graczy na jej temat i byliśmy wstrząśnięci ich reakcją na Batman: Arkham City.

Zespół Rocksteady włożył w to całe wysiłek, aby stworzyć jak najlepszą grę z Batmanem i jesteśmy przytłoczeni niesamowitymi komentarzami społeczności.

Źródło: PSU

6 odpowiedzi na „Świetna sprzedaż gry Batman: Arkham City w ciągu pierwszego tygodnia od dnia premiery”

  • a ile egzemplarzy się sprzedało, jeśli można wiedzieć ?

  • Na co a na co ale dla tego warto szturmować sklepy 😉 😎 ;)I do tego jeszcze tylko na konsole w skrócie CONGRATULATIONS ROCKSTEADY I DALSZYCH SUKCESÓW :mrgreen: XD^^Bym teraz powiedział,,szybko lece grać w Arkham City”ale póki co “niestety”czekam na kolekcjonerke Arkham City na PC:/:(Ale wierze że warto=)A póki co pomoże mi doczekać też WIELKIE TYTUŁY:-)czyli BATTLEFIELD 3 i UNCHARTED 3^^ :mrgreen: XD a póki co czekam też na OGROMNY powrót Mrocznego Rycerza 😎 😉 (tak,być może mam manie na punkcie wielkości:/……)

  • Super Batman do boju 😀

  • Co będzie po 3 cześci 10 mln pierwszego dnia 🙂

  • Nic dziwnego – Arkham City to najlepsza gra akcji, w jaką grałem!