Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Steam rozpoczął przedsprzedaż gry Batman: Arkham City, a wraz z nią opublikowane zostały wymagania na PC. Należy mieć jednak na uwadze, że nie są to na pewno zalecane wymagania, które należy spełniać aby w pełni cieszyć się niesamowitymi efektami w nadchodzącym sequelu. Według wcześniejszych zapewnień Sary Wellock, wymagania powinny pojawić się oficjalnie 21 lub 22 października.  Na łamach naszego portalu opublikowaliśmy również nowy wywiad.

 

 

 

WYMAGANIA GRY:

System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz or AMD Athlon X2 4800+
Pamięć: 2GB RAM
Miejsce wolne na dysku twardym: 17 GB free hard drive space
Karta graficzna: ATI 3850HD 512 MB or NVIDIA GeForce 8800 GT 512MB
DirectX®: 9.0c
Inne wymagania: Games For Windows – Live

 

Premierę niedawno miał też również nowy komiks Batman: Arkham City.
Opis:
Teraz Hugo Strange kontroluje Arkham City, jest jeszcze bardziej zmotywowany, aby upewnić się, że każdy z kryminalistów trafi za kratki, jeszcze tylko Kobieta Kot i Dwie-Twarze żyją w ukryciu. Strange dostaje cynk co do miejsca pobytu Kobiety Kot i rozpoczyna serię łamania obietnic, kradzieży i walk. Jaką rolę odegra w całej historii Batman? Zwłaszcza, że Hugo Strange poszukuje również jego?
Pierwszy numer możecie kupić tutaj.

Arkham City Komiks

 

Wczoraj natomiast miejsce miała premiera światowa gry Batman: Arkham City. Niestety, nie obyło się bez problemów, zwłaszcza z brakiem w egzemplarzach kodu, który pozwala zagrać Kobietą Kot w kampanii.
Jednak na oficjalnym forum gry oraz na Twitterze, Rocksteady obiecało, że problem zostanie bardzo szybko rozwiązany. Oberwało się również dodatkowi z Robinem, ponieważ niektóre osoby miały problem z aktywacją kodu. Mamy nadzieję, że w Europie, premiera przebiegnie bez problemu.
W internecie pojawiły się również filmiki, które pokazują po raz pierwszy “Black Mask Challenge Map” oraz 6-minutowe wideo, które ujawnia ekskluzywny dodatek od sklepu Best Buy “Freight Train Escape challenge room“. Ostrzegamy, że materiały te nie zawierają spoilerów, ale pokazują nowe lokacje.

 


4 odpowiedzi na „Wymagania sprzętowe ujawnione, nowy komiks Arkham City, nowe filmiki oraz problemy związane ze światową premierą gry”

  • Airjordan- niestety nie wiadomo, wszystko zależy od optymalizacji, mnie AA na procku dual 2.17, 4GB grało płynnie na high, więc można mieć nadzieje że AC na medium/low będzie płynne.

  • Myślicie, że z dual corem 2.00, ale z 3GB RAMu mi pójdzie?

    Dodam tylko, że AA chodziło mi nawet na High, choć kapke wolniej momentami.

  • Czyli na moim staruszku pójdzie. Choć mogę się pożegnać z wizją gry na maksymalnch ustawieniach.

  • Dostałem już swojego sms’a od Game’a że moge iść po 10 po EK bo mają problemy bo patrzą czy każda ma kody. Ale swoją Robin Edition mam od 9 🙂