Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Przygotowałem dla Was podsumowanie ostatnich informacji ze świata gry “Batman: Arkham City”. Osoby zainteresowane zapraszam do dalszej części niusa.

 

 

 

 

Impreza deweloperów Arkham City w klimatach “Mroczny Rycerz Powstaje”

Brytyjskie studio Rocksteady Studios zakończyło w zeszłym miesiącu prace nad grą “Batman: Arkham City” i według animatora Simona Warwicka cała ekipa została zabrana na imprezę na mieście w stylu Mrocznego Rycerza.
Najpierw ekipa została przewieziona autokarem na tor gokartowy, gdzie członkowie studia zostali podzieleni na drużyny – nazwy oczywiście były utrzymane w konwencji Batmana. Po kilku próbnych okrążeniach odbyli wyścig z 250 okrążeniami. Brzmi to świetnie, o ile nie zaczną się prace nad czymś w stylu “Batman: Arkham Kart“.

Impreza deweloperów Arkham City

I kto by nie chciał być na takim przyjęciu?

Później ekipę załadowano do autobusu i w końcu dojechali do celu: posiadłości Wayne’ów. Tak, Rocksteady udało się wynająć  Wollaton Hall w Wollaton – konkretnie w Nottingham. Szesnastowieczny budynek jest wykorzystywany jako Posiadłość Wayne’ów w scenach do nowego filmu o Batmanie – “Mroczny Rycerz Powstaje”. Czy może być lepsze miejsce na imprezę w stylu Człowieka-Nietoperza? Na budynek spektakularnie padał Bat-sygnał.

Aby obejrzeć zdjęcia Warwicka z całej imprezy, udajcie się na jego stronę internetową. Można tam znaleźć też kilka plików wideo.

W “Batman: Arkham City” znaleziono “Tryb Wielkiej Głowy”

Widzieliśmy to w Goldeneye, w Tony Hawks Pro Skater, a teraz jeszcze w Arkham City! To prawda, słynny kod na wielkie głowy może zostać uaktywniony przez zwykły manewr w deszyfratorze sekwencyjnym. Po wybraniu gadżetu przytrzymajcie LT+RT (L2+R2), a potem lewym analogiem zróbcie ruch w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara, a prawym analogiem zróbcie odwrotny ruch. Po kilku sekundach zauważycie aktywację trybu.

Człowiek Stracha na Wróble w Arkham City!

Użytkownik kryjący się pod nickiem BoyWonder1234 natknął się na coś, co wygląda na trzech losowych zbirów Stracha na Wróble, którzy kręcili się po Arkham City. Zbiry podobne wizualnie do dra Crane’a w filmie “Batman: Początek” nosiły szmaciane maski w przeciwieństwie do innych swoich odpowiedników w grze.

Tajemniczych zbirów można znaleźć przy budynku sąsiadującym z Olympus z Gotham City.
Trzy modele zbirów pojawiają się tylko w sekwencji Protokołu 10, a później już znikają. Czyżby był to kolejny sekret, który Rocksteady umieściło w grze?

Image

Jeśli znajdziecie kolejne tajemnice w murach Arkham City, to dajcie znać naszej redakcji, lub w tym miejscu (hasło do działu ze spoilerami:b. Uwaga! Hasło jest tymczasowe i zostanie usunięte po premierze wersji na PC), ponieważ tam rozmawiamy o tajemnicach Arkham City.

Źródło: Mtv.com,arkhamcity.co.uk

Jedna odpowiedź na „Impreza deweloperów, tryb wielkiej głowy oraz Człowiek Stracha na Wróble w Arkham City!”

  • Na mój gust to trochę wygląda jakby wycięli Stracha na Wróble. Tylko, że nie wygląda na to, żeby miał się pojawić. Szkoda, bo mimo, że trochę mnie wkurzało jak łatwo zginąć na jego poziomach w AA, to je lubiłem. Może zresztą to po prostu przypadkowi wrogowie, naśladowcy Crane’a, albo efekt porzucenia pomysłu wprowadzenia go w momencie, kiedy już go zaczęli wprowadzać i niedokładnego wyczyszczenia tego wątku. Albo easter egg.