Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Rocksteady, opublikowało informacje od pracowników firmy dla wszystkich graczy, którzy kupili lub mają zamiar kupić grę Batman: Arkham City. Jesteście ciekawi jaką wiadomość ma dla nas Rocksteady? Zajrzyjcie koniecznie do dalszej części tego niusa.

 

 

ALICK GOLDENBERG
Arkham City jest produktem miłości i ciężkiej pracy wielu ludzi i mam nadzieję, że granie spodoba się wszystkim tak samo, jak nam podobało się tworzenie samej gry. Ilość rzeczy do zobaczenia i zrobienia jest niesamowita, więc radzę odrzucić pośpiech – trzeba się zanurzyć w atmosferze i szczegółowości miasta, zaangażujcie się w trofea Człowieka Zagadki i wątki poboczne – w tych rzeczach tkwi mnóstwo fantastycznych aspektów gry.
Wielkie dzięki za wsparcie!

SHEA RICHARDS (animator techniczny)
Praca nad B:AC była magicznym doświadczeniem. Moja praca sprowadzała się do pomagania ekipom animatorów przy każdym technicznym problemie w kreatywny i skuteczny sposób. Nie było to łatwe zadanie, ale jestem wdzięczny za to wszystko. Współpraca z animatorami była dla mnie zaszczytem, a w Rocksteady są sami utalentowani ludzie, którzy są świetni w swoim fachu.
Szum i wsparcie całej społeczności i fanów były niewyobrażalnie wielkim motywatorem – w najgorszych chwilach byliście najjaśniejszym światłem i zawsze podnosiliście mnie na duchu.
Jestem przekonany, że będziecie zachwyceni grą – tak samo jak cieszę się, że byłem częścią tego epickiego dzieła.

DANNY MURDOCK (animator)
Grałem w “Arkham Asylum” jako fan, ale możliwość współtworzenia Arkham City była momentem spełnienia w mojej karierze. Możliwość pobudzenia do życia pamiętnych postaci z uniwersum Batmana daje niesamowitą satysfakcję. Ma się wtedy poczucie, że warto było ciężko pracować, żeby fani mogli się cieszyć grą.

DAVE HOUSTON (animator)
Praca w ekipie animatorów Arkham City była świetnym doświadczeniem, szczególnie dobrze wspominam prace nad Robinem; widziałem, jak się kształtują wyjątkowe portrety postaci ze stajni Rocksteady. Marzeniem animatorów było pracowanie na tak atletycznym i dynamicznym wojowniku i nie mogę się doczekać, aż fani będą mogli robić rozpierduchę jako Cudowny Chłopiec! Praca nad Batmanem to dla mnie taki trochę miecz obosieczny, bo tak mi się podobało Arkham Asylum, że trochę wam zazdroszczę, że tak “na świeżo” zagracie w nową grę! Bawcie się dobrze!

JAMES WICKER (projektant)
Witajcie, jestem James Wicker i byłem projektantem Arkham City. Pracowałem nad wieloma terenami w grze, włączając w to wnętrza lokacji, misje poboczne, jeden z dystryktów oraz kilku bossów.
Mam nadzieję, że spodoba wam się Arkham City, i że spędzicie dużo czasu nad pełnym zwiedzaniem wszystkich zakamarków miasta. Nigdy nie wiadomo, co można znaleźć między tymi uliczkami…

PAUL DENNING (starszy programista rozgrywki)
Witajcie. Może nie będziecie grać tyle, ile zajął nam proces tworzenia gry, ale mamy nadzieję, że będziecie się równie dobrze bawić. Czytanie for i obserwowanie, jak gorliwie czekacie na premierę gry bardzo nas inspirowało do tego, by oddać w wasze ręce coś naprawdę wyjątkowego. Moje główne zadania dotyczyły NPC i sekwencji w grze. Nie mogę mówić zbyt wiele o większości rzeczy, nad którymi pracowałem, bo nie chcę Wam psuć zabawy, ale mam nadzieję, że spodoba Wam się intro, Maluch, Iceberg Lounge i boss z końca gry – to oczywiście tylko część rzeczy, którymi sie zajmowąłem. Będziemy mieć oko na forum, żeby zobaczyć Wasze reakcje – dzięki temu nasz kolejny produkt będzie jeszcze lepszy.
P.S. A peleryna jest szara!

ANDREW ROWSE (starszy programista rozgrywki)
Arkham City jest dla mnie najlepszą grą, w jaką kiedykolwiek grałem – jestem dumny z tego, że odegrałem swoją rolę w kształtowaniu tak głębokiego i autentycznego symulatora Batmana i dalej jestem zachwycony, kiedy gram w tę grę. Pracowałem nad Mr Freeze, helikopterami oraz nad interfejsem użytkownika (tryb śledczy, HUD, deszyfrator sekwencyjny). Nie mogę się doczekać, aż ludzie dorwą się do gry – szczególnie do “moich” sekcji!
Bardzo wam zazdroszczę zabierania się do gry, spisków i machinacji w Arkham City – wszędzie będzie Was to otaczało. Dziękuję Wam wszystkim za entuzjazm i ferwor, jakimi się odznaczyliście na forach od czasu ogłoszenia prac nad grą. Świadomość tego, że fanom zależy na otrzymaniu dobrej jakościowo gry o Batmanie bardzo nas motywowała do wyciśnięcia z siebie resztek sił!

TIM HANAGAN (główny programista Sztucznej Inteligencji)
Nazywam się Tim Hanagan, jestem głównym programistą Sztucznej Inteligencji i biorę udział w projektowanie i implementację walki, sztucznej inteligencji i bossów w grze. Nie mogę się doczekać, aż zapoznacie się z dodatkami, które wprowadziliśmy. Podwójne, a nawet potrójne kontry, nokauty, kontry z wykorzystaniem otoczenia, ataki z powietrza, szybkie użycie gadżetów, nowe rodzaje zbirów i broni, nowe ruchy specjalne, nowe grywalne postacie, ekwipunek i zachowanie zbirów w trybie drapieżnika… lista ulepszeń i dodatków jest długa, a bossowie również bardzo się usprawnili od czasów Asylum. Mam nadzieję, że zgodzicie się, że te zmiany miały wpływ na jakość gry, i że zwiększyły możliwość poczucia się jak Batman.
Spodziewam się, że zamieścicie niesamowite filmiki, na których pokażecie, jak wykorzystujecie nowe ruchy i zdolności, żeby upokorzyć lub zdziesiątkować sztuczną inteligencję (i moje własne wyniki), no i mapy wyzwań Człowieka Zagadki – nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć Waszą kreatywność (drobny cynk ode mnie: mapa “Disarm and Destroy” jest Waszym przyjacielem). Dzięki Waszym dotychczasowym reakcjom wiem, że opłacało się ciężko pracować – świetnie jest tworzyć gry uwielbiane przez taką ilość fanów. Trzymajcie się i cieszcie się grą!

KARL STJERNBERG (Grafik 3d ds. rekwizytów)
Jestem grafikiem 3D, który pracuje w Rocksteady od niemal trzech lat. Moim zadaniem jest tworzenie rekwizytów i obiektów takich jak bronie, pojazdy, znaki drogowe/uliczne, posągi, gargulce itd. Zajmuję się modelingiem 3D, teksturami i odrobinką animacji.
To było wielkie wyzwanie, ale świetnie się bawiłem, pracując nad “Batman: Arkham City” i mam nadzieję, że gra przypadnie Wam do gustu!

ADAM VINCENT (animator)
Praca nad Arkham City z tyloma utalentowanymi ludźmi była czystą przyjemnością. Gra okazała się być świetna, tak jak chcieliśmy. Dostaliśmy od was ogromną ilość wsparcia podczas naszej ciężkiej pracy. Ślę podziękowania wszystkim ze studia jak i spoza niego.

IAN BALL (główny projektant)
Ciężko pracowaliśmy przy tworzeniu zajmującej fabuły, która przyciągałby gracza, i która jest jednocześnie pełna zwrotów akcji – mamy nadzieję, że nie zobaczycie żadnych spoilerów i zagracie w grę i będziecie mogli się nią cieszyć tak, jak należy.

SarahMay:
Osobiście nie mogę się doczekać obserwowania rozwoju tej społeczności, obyście jak najszybciej zagrali w grę – jesteście niesamowitą grupą pasjonatów, którzy ciągle nas inspirują.