Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

20 grudnia zacznie się sprzedaż nowego DLC, w którego skład wejdzie Jaskinia Batmana. Ponadto gracze otrzymają do dyspozycji mapy z The Iceberg Lounge i Karnawałem Jokera. We wcześniej wspomnianym DLC z Jaskinią zostaną zawarte dodatkowe misje łowcy. Zawartość oraz zdjęcia z DLC zostały opublikowane w programie Spike TV. Wciąż czekamy, aż w sieci pojawi się jakiś materiał filmowy. Na pewno już wiemy, że ceny trzech zestawów DLC zostaną dopiero ustalone. Dajcie znać w komentarzach, czy zapuścicie się do Jaskini Batmana w okolicach 20 grudnia.

 

Batcave

Pierwszy obrazek prezentujący Batcave.

Źródło: Twitter.

7 odpowiedzi na „Nowe DLC jeszcze w grudniu”

  • dzieki Ci bardzo sprawdzilem, jednak jest:D:D takze przepraszam za uniesienie ale rozczarowalem sie xd

  • te piepszone dlc powinny byc normalnie w trybie fabularnym a nie tylko jako dodatkowe wyzwania, bo wolałbym se przejsc gre nightwingiem niz tylko pare mam obalic i koniec, that’s not make sens! p.s nie wiecie jak sie sciaga te dlc?

  • @zyzu666 sprawdź maila bo ja też na początku się zdenerowałem z powodu braku kodu na DLC ale okazało się że wysyłają go mailowo.

  • no Iceberg Lounge to głowne fabularne miejsce nie wiem po co ma byc dodatek z tym miejscem skoro bez niego nie mozna wygrac;D a sie wk…rwilem bo mial przyjsc batman z dodatkiem DLC the animated series i lipa, kłamią na tym sklepie, tylko postacie kobiety kota, i jeszcze steelbook w oplakanym stanie, koszmar, dobrze ze mieszkam juz w arkham! a jak sciagnac robina dlc?

  • Kupuję jak tylko będzie na PC.
    P.s. Będą sprzedawali oddzielnie? Bo w sumie mam już The Iceberg Lounge?

  • Oczywiście łykam wszystkie dodatki do tej kapitalnej gry.

  • Znowu challenge roomy? Daliby sobie z nimi spokój i wrzucili jakieś misje poboczne ;f