Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Cenega, oficjalny partner firmy Warner Bros Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że już dziś ma miejsce premiera gry Batman: Arkham City na PC. Tytuł ten dostępny też jest w sklepach na konsole Playstation3 i Xbox 360. Zarówno gra na komputery PC jak i na konsole przygotowana została w podwójnej wersji językowej do wyboru – polskiej, kinowej lub angielskiej.

Batman: Arkham City opierający się na intensywnych, klimatycznych fundamentach Batman: Arkham Asylum, wysyła graczy nad rozległe miasto – pięć razy większe, niż świat gry dostępny w Batman: Arkham Asylum. Gra zawiera rónież niewiarygodną Galerię Postaci – najbardziej niebezpiecznych kryminalistów Gotham City – Catwoman, Jokera, Riddlera, Two-Face’a, Harley Quinn, Penguina, Mr. Freeze’a oraz wielu innych.

“Batman: Arkham City opiera się na sukcesie i uznaniu krytyków Batman: Arkham Asylum i utwierdza markę Arkham jako serię przygodowych gier akcji na najwyższym poziomie”, powiedział Martin Tremblay, prezes Warner Bros. Interactive Entertainment. “Rocksteady wyprodukowało grę, która zawiera wszelkie oznaki hitu – wciągającą histrię, niezapomniane postacie oraz rewelacyjną rozgrywkę i dumni jesteśmy, że możemy przedstawić tę grę fanom na całym świecie”.

“Ponowna możliwość pracy w uniwersum Batmana była przywilejem dla nas w Rocksteady Studios. Pracowaliśmy niestrudzenie by przenieść Batmana z Asylum w samo serce Gotham City i by stworzyć grę, na jaką Mroczny Rycerz zasługuje”, powiedział Sefton Hill, Game Director w Rocksteady Studios. “Reakcje do tej pory były fenomenalne i nie możemy się doczekać, aż wszyscy doświadczą, jak to jest być Batmanem przemierzającym ulice Gotham”.

W obrębie silnie ufortyfikowanych ścian rozległej dzielnicy w sercu Gotham City, Batman: Arkham City przedstawia zupełnie nową historię, która zgromadziła szeroką gamę klasycznych postaci i przestępców z uniwersum Batmana, a także obszerny wachlarz nowości i ulepszeń w rozgrywce.

Gra została przygotowana we współpracy z Paulem Dini, autorem wielu przygód Batmana oraz pięciokrotnym zdobywcą nagrody Emmy, który ma na swoim koncie między innymi pierwszy sezon serialu “Lost – zagubieni” oraz “Batman: The Animated Series”, a głosów swoich użyczyli Mark Hamill oraz Kevin Conroy. Obydwaj powtórzyli swoje role, odpowiednio, jako Joker i Batman. Stana Katic, znana z popularnego serialu “Castle”, wcieliła się w Talię al Ghul.

Batman Arkham City to sequel niezwykle wysoko ocenionej gry Batman Arkham Asylum, która wyznaczyła nową jakość gier o komiksowych bohaterach. Quincy Sharp – nowy Burmistrz Gotham postanawia zrewolucjonizować zakład penitencjarny dla najgroźniejszych więźniów. Na jego żądanie rozległa, mroczna dzielnica slumsów w Centrum Gotham City stała się zarówno silnie strzeżonym więzieniem, jak i domem dla największych kryminalistów, bandytów i gangsterów Gotham, którzy zostali tu przeniesieni z zakładu Arkham. Dzielnica zostaje opanowana przez gangi, których celem jest ucieczka z Gotham. Przeciwstawić im się może tylko Batman, któremu dodatkowo postanowiła udzielić pomocy Catwoman.

Fani mogą zamówić Edycję Kolekcjonerską Batman: Arkham City, która poza grą zawiera figurkę Batmana wyprodukowaną przez firmę Kotobukiya, art book, wcześniejszy dostęp do mapy trybu challenge (Iceberg Lounge) oraz stroju dla głównego bohatera (Batman: The Dark Knight Returns), płytę Batman: Arkham City – The Album zawierającą oryginalne piosenki znanych artysów takich jak min. Serj Tankian, a także kody DLC zmieniające wygląd stroju Batmana.

Cechy gry:
· Podwójna wersja językowa: angielska lub polska z napisami
· Zupełnie nowe gadżety Batmana
· Nowe techniki walki

Nowe umiejętności skrytego łowcy

INORMACJE O WARNER BROS. INTERACTIVE ENTERTAINMENT
Warner Bros. Interactive Entertainment, wydział Warner Bros. Home Entertainment Group, jest wiodącym na świecie wydawcą, deweloperem, licencjodawcą oraz dystrybutorem rozrywkowych programów na wszystkie obecne i przyszłe platformy, w tym konsole, konsole przenośne oraz komputery typu PC, jeśli chodzi o tytuły własne, jak i z zewnętrz.

INFORMACJE O ROCKSTEADY STUDIOS LTD.
Rocksteady Studios jest wielokrotnie nagradzanym deweloperem gier wideo, usytuowanym w Londynie, w Anglii. Znajdujące się w przestronnym studio, dawnej fabryce, z pełnymi możliwościami motion-capture oraz studia dźwiękowego, Rocksteady jest energiczną firmą założoną przez specjalistów z branży. Daje to idealną równowagę pomiędzy talentem, sprawdzonymi metodami, doświadczeniem oraz najnowszą technologią, by tworzyć najlepsze gry. Zatrudniając obecnie ponad 90 osób, Rocksteady ma na celu bycie wysoce profesjonalną, skuteczną firmą, która tworzy wspaniałe gry i posiada szczęśliwych i zdrowych członków zespołu. To podejście to dusza i serce firmy. Rocksteady otrzymało prestiżowy tytuł ‘studia roku’ na Video Games Awards w 2009.

Źródło: Informacja prasowa.

8 odpowiedzi na „Premiera gry Batman: Arkham City na PC już dziś”

  • kurde ja juz zrobilem prawie wszystko, pare znakow zapytania zostalo i balonow joksa, ale teraz przeszedłbym gierke robinem, bo catwoman ssie, nie wiecie moze czy jest taka mozliwosć? czy po prostu te dodatkowe postacie maja swoje misje w mapie wyzwań?

  • WRESZCIE SIĘ DOCZEKALIŚMY :mrgreen: A ja wracam do gry 😉 😎

  • Też się zdziwiłem jak kurier przyjechał. Wysyłali w poniedziałek bo mam no rachunku napisane.

  • We wtorek? No bez żartów, ja nadal czekam na swój egzepmlarz..

  • A ja już Cisne w Arkham City :mrgreen: Będzie się dziać 😉 😎 😀

  • Świetna gra. Edycja Kolekcjonerska też super, choć trochę trudno wyjmuje się 1. płytę z grą (co zabawniejsze będącą 2 z kolei w pudełku). Dodatkową trudność sprawia to, że na krawędź płyty częściowo nachodzi uchwyt płyty nr. 2, która jest na wierzchu. Radzę innym graczom zmienić kolejność płyt, bo to 1. będziemy używać częściej.
    P.S. Muzyka nie jest fizycznie na płycie. Zgodnie z opisem EK w pudełku jest klucz na pobranie jej w wersji elektronicznej.

  • oczywiście na PC

  • ja gre dostalem we wtorek ze sklepu muve.pl i zostały mi tylko zagadki 😛