Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

W wywiadzie dla “Official PlayStation Magazine UK” z dyrektorem Rocksteady, Seftonem Hillem, dowiedzieliśmy się nieco więcej o płatnej kampanii związanej z postacią Kobiety Kot.
Odpowiadając na pytanie związane z tą kontrowersyjną decyzją, powiedział: „Zdecydowanie zdaje sobie z tego sprawę. Będąc szczerym, jako deweloper, nie byliśmy związani z tym bezpośrednio. Naszym celem było stworzenie gry, a nie wykonywanie strategicznych decyzji.

 

Mówił również o decyzji zrobienia z Kobiety Kot drugiej grywalnej postaci. „Kiedy myśleliśmy nad główną fabułą, stwierdziliśmy, że Kobieta Kot jest najlepsza, jeżeli chodzi o drugą grywalną postać. Naprawdę dobrze radzi sobie w poruszaniu się po mieście, ponieważ różni się zupełnie od Batmana.
Hill twierdzi jednak, że zawsze to będzie „gra o Batmanie”, ale dodaje również, że: „Kobieta Kot była postacią, która daje świetny kontrast do moralnego męstwa Batmana. Jest fajną postacią, a walka nią i pokonywanie przeciwników daje dużą frajdę. Daje nam również możliwość zakończenia gry na dwa różne sposoby, kiedy to możesz zostawić Batmana na pewną śmierć i uciec ze skarbem, co według nas było ciekawe, ponieważ sama jej moralność jest zagadkowa.

Źródło: OPM UK