Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

CVG przeprowadziło szczegółowy wywiad z dyrektorem Rocksteady, Sefton’em Hill’em i z tej rozmowy można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Do dalszej części niusa odsyłamy osoby, które ukończyły już grę Arkham City.

Myślicie, że znaleźliście wszystkie sekrety w Arkham City? Pomyślcie jeszcze raz, jest jeszcze wiele rzeczy do odkrycia! – tyle miał do powiedzenia Sefton Hill.

Arkham City po raz pierwszy zostało przedstawione w sekretnym pomieszczeniu w pierwszej części gry. Jak wcześnie wpadliście na pomysł zakończenia Arkham City?

Od początku wiedzieliśmy, że gra przeniesie się do Gotham i pozwoli aby Batman przegrał. Może sześć albo osiem miesięcy przed zakończeniem Arkham Asylum, zaczęliśmy myśleć nad tym co dalej. Nie wiedzieliśmy co może nastąpić dalej, ale mieliśmy nadzieję, że uda nam się stworzyć kolejną grę. Wróciliśmy do początku i patrząc na fabułę staraliśmy się w pewien sposób połączyć obie gry – rzeczy takie jak Quincy Sharp startujący na burmistrza, Hugo Strange jako dyrektor… Sekretne pomieszczenie było głównym punktem tych rzeczy. Użyliśmy w nim nawet grafiki i wstępnych pomysłów z Arkham City i umieściliśmy je w tym pokoju,  aby można było zobaczyć na jakim etapie prac jesteśmy nad kolejną grą.

A Arkham City jest środkową częścią dla prawdopodobnej trylogii?

Hmm… Być może. To zależy…

Źródło: CVG

2 odpowiedzi na „W Arkham City nadal poukrywane są sekrety oraz możliwe informacje odnośnie powstania trzeciej części gry”

  • ale jak juz gre zdałem a ich tam już chyba nie ma czy są

  • Odkryłem ciekawy easter egg w grze, mało rozpowszechniony w sieci, który nie aktywuje się poprzez zagadki albo misje poboczne. Wystarczy podejść do vicki vale i quincy sharpa w kościele i z nimi pogadać. W nagrodę dostaniemy taśmy sharpa.