Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Sarah May potwierdziła, że wkrótce zostanie wydana łatka naprawiające błędy w Arkham City na konsolach. Z postu na stronie społecznościowej możemy dowiedzieć się, że łatka na PC przeszła testy wewnętrzne i czeka na decyzję swych twórców. Rocksteady również stwierdziło, że jeszcze nie skończyli z Arkham City.

Nadal nie ma informacji odnośnie tego, co wspomniany patch ma zmienić, ale prawdopodobnie chodzi o naprawę glitcha, który powodował, że zapisy nagle znikały, problem ten zgłaszało wiele osób.

Ciągle trwa praca nad patchem do gry w wersjach na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3, który – miejmy nadzieję – pojawi się w sieci w przyszłym tygodniu.

Rocksteady zwróciło się także do fanów:

W 100% rozumiemy odczucia i frustrację, którą odczuwają gracze i ciężko pracujemy, aby odbudować utraconą pozycję, ponieważ nasza społeczność jest dla nas niesłychanie ważna.

Czy więc studio zrezygnowało z opracowywania dalszej zawartości do gry? Nie!

Z tego, co mi wiadomo, nie skończyliśmy z tym jeszcze w Rocksteady

Czy może się okazać, że ujrzymy jeszcze jakieś historie z Arkhamwersum w DLC? Mamy ogromną nadzieję.

 

 

 

2 odpowiedzi na „Nowy patch do Arkham City w drodze”

  • The blog is cool

  • najlepszym pomyslem byłoby dalsze zoptymalizowanie gry pod dx11. bo mimo patcha tego pierwszego, liczba klatek nawet na mocnych konfiguracjach jest momentami nienajlepsza.