Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

W wywiadzie przeprowadzonym z Kevinem Conroy’em, który słynie z wcielania się w postać Batmana, Comic Book Live dowiedział się czegoś bardzo ciekawego. Otóż Kevin pracował również nad tajemniczą nową grą.

Tajemnicza gra nie posiada jak na razie tytułu, ale ma numer. Wielu fanów Arkhamverse, czyli uniwersum stworzonego przy udziale Rocksteady, wierzy, że chodzi o trójkę, czyli kontynuację Arkham City.
Czy to możliwe, że Rocksteady rozpoczęło już pracę nad trzecią częścią? Kto wie…
Należy mieć jednak na uwadze, że nie zostały ogłoszone, oficjalnie, żadne prace nad sequelem Arkham City.

Video z wywiadu, po angielsku:

9 odpowiedzi na „Kevin Conroy podkłada głos do tajemniczej gry”

  • ok juz problem z glowy

  • Wiem że to nie w temacie bo w serialach posta dać nie moge ale czy ktoś wie gdzie mozna przynajmniej z polskimi napisami znalezc young justice.

  • Riko na e-mail te informacje doszły ? BO ja troche nie łapie z tymi rzeczami xD

  • Nie wątpie że rocksteady będzie chciało stworzyć trzecią część tak świetnej gry,skoro wychodzi już dziewiąty z kolei COD,a oni wciąż powtarzają że nie zarzyna się koguta który znosi złote jaja to dlaczego arkhamvers nie może mieć chociaż trzech? I tak dla ciekawych-na podstawie sukcesu AA i AC warner monteral zamierza w około 2015r zacząć produkcje gier o innych bohaterach DC.Ja tam najbardziej lubię batmana ale czy nie fajnie byłoby zobaczyć jak zostałaby zorganizowana gra z np supermanem i to nie byle jaka-taka jak arkhamvers 🙂

  • Mskowy – to nie twoja teoria tylko najczystsza prawda. W AA były Easter Eggi do AC, a w AC do następnego.

  • Msykowy- Według moich obliczeń nowa gra wyjdzie w 3 kwartale 2013,lub 1 2014 a zostanie zapowiedziana tego lata. Dlaczego tak myślę? Otóż AA wydane zostało w lecie 2009 ,a już w sierpniu 2011 zapowiedzieli AC co daje nam 1 rok odstępu pomiędzy premierą AA , a zapowiedzią AC. Następna rzecz to fakt ,że czekaliśmy kolejny rok na premierę AC do daje mi datę wejścia gry na rynek. 🙂

  • Prawdopodobne, że to trzecia część. Prace nad Arkham City zaczęły się gdy Arkham Asylum nie było skończone 😀 (mam na myśli wstępny zamysł, na który dowodem jest sekretny gabinet Sharpa), ale raczej “trójki” prędko nie zobaczymy.

  • Niedługo będzie E3 więc kto wie, ale nie wydaje mi się żeby Rocksteady robiło z Batmanem to samo co UbiSoft z Assassin’s Creed.

  • Na 100% to trójka ,bo też mi się wydaje ,że już tego lata będzie zapowiedź :mrgreen: