Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

GamerNode.com poinformowało, że Warner Bros. ma w planie ujawnić dwa nowe tytuły podczas tegorocznego E3 w Los Angeles, które rozpocznie się 5 czerwca. Czy wśród gier pojawi się trzecia część z serii Arkham?
Jak dobrze wiemy Rocksteady pracuje nad tajemniczym tytułem o roboczej nazwie AAA, na konsole nowej generacji. Informacje o tym pojawiły się niedawno, gdy firma rekrutująca pracowników “Special Move”, ogłosiła , że Rockstedy poszukuje pracowników do tajemniczego tytułu na konsole nowej generacji. Kevin Conroy, osoba która wciela się w postać Batmana, również potwierdził że pracuje nad tajemniczą grą, której tytułu nie chciał wyjawić, ale poinformował, że zawiera numer.
Jak bywało wcześniej tak i w tym roku redakcja ArkhamInfo.com śledzić będzie wydarzenia z tegorocznych targów, będziemy Was o wszystkim informować na bieżąco. Przyjrzymy się również bliżej nadchodzącym tytułom, które zostaną ogłoszone przez Rocksteady. Zachęcamy również do “Polubienia nas” na Facebooku, ponieważ często publikujemy tam materiały, których nie zobaczycie na portalu.
Zapraszamy bardzo serdecznie do komentowania zbliżających się targów w specjalnie przygotowanym temacie na forum oraz czacie, który dostępny jest po zalogowaniu.

7 odpowiedzi na „Warner Bros. ujawni dwa nowe tytuły na E3”

  • Nie nie ma nic od Rocksteady

  • E3 się już chyba skonczyło, to przedstawili wkońcu następną cześć Arkham verse, cz nie?

  • Jeśli jednym z tych tytułów okaże się Injustice: Gods Among Us…to ja to kiepsko widzę. Gra na razie wygląda jak średniak. A zapowiedzi Arkham 3 ja bym się nie spodziewał. Co najwyżej pod koniec tego roku.

  • @Zzzombie Raczej by nie zdąrzyli zrobić nowej gry jeszcze wtym roku, więc o swój portfel możesz być po części spokojny.

  • @kamiloos A ja nie. Bo chcę kupić kolekcjonerkę, a budżet mi się wyczerpuje. Niech zrobią Batmana 3 i do tego najlepiej Wiedźmina 3 to będzie kiepsko z moim portfelem. 🙁 No, chyba, że zapowiedzą na 2013.

  • Mam nadzieję, że jednym z tytułów będzie 3 część Batmana 🙂

  • Interesujące. Tegoroczne targi E3 będą bardzo ciekawe.