Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!


Ostatnio informowaliśmy Was za pomocą naszego Facebooka o ciekawym Easter Eggu, który znaleźć możemy w dodatku gry Harley Quinn’s Revenge. Piszemy o nim również w tym niusie, poniżej. Jednak tematem tego niusa jest kolejne znalezisko. Jak już informowaliśmy, Sefton Hill, poinformował niedawno fanów, że gra ma w sobie ukrytych jeszcze kilka sekretów. Jeden z nich co ciekawe jest dość ciekawie ukryty. Mowa o tajemniczym mieście w… kałuży.
Znaleźć ją możemy w Muzeum Pingwina.


Tutaj znajdziecie filmik, który pokaże Wam jak dotrzeć do tego miejsca.

Jak widzicie w kałuży widać miasto, czyżby to potwierdzenie tego, że trzecia część gry rozpocznie się w Gotham? Wszystko na to wskazuje, zwłaszcza, że poszlaki jakie do tej pory znamy, mówią o zapowiedzianym terrorze w tym mieście.

Natomiast innym Easter Eggiem, o którym już informowaliśmy, ale nie wszyscy go widzieli są plakaty “Cadmus Labs”. Uwaga! Poniższy tekst zawiera spoilery odnośnie zakończenia gry Arkham City.
W komiksie był to projekt naukowy, nad którym pracowano w Metropolis. Pozwalał on na klonowanie ludzi. Miał on wpływ na powstanie Superboy’a, który powstał z dna Lexa Luthora i Supermana.
W animowanej serii Batman Przyszłości: Powrót Jokera, technologia została wykorzystana przez Jokera do zapisania swojego DNA w ciele Robina- Tima Drake’a, ten sam Robin, który bierze udział w historii Arkham City.
Czyżby więc Harley Quinn chciała tym sposobem wskrzesić Księcia Zbrodni, to samo może dotyczyć Ra’s al Ghula.

10 odpowiedzi na „Kolejny Easter Egg w… kałuży”

  • Nie rób sobie jaj,jesli zginie to chyba się zesram ze smutku 😥

  • Też uważam, że fabuła gry będzie się odbywać w całym Gotham. Ładnie by się to komponowało z jazdą batmobilem, ponieważ Arkham City to była mała część Gotham, a było dość spore na chodzenie “pieszo” 😛 Oczywiście Joker okaże się żywy. Całą szopkę ze śmiercią Jokera odwalił Strach na Wróble, aby zrealizować swój kolejny chory plan. Batman rozkręci swój “romans” z Kobietą- Kot, a z tego wynikną nowe kłopoty. Harley poroni (o ile naprawdę zaszła w ciążę) przez batmana, a Joker zemści się na nim. Udoskonalą grafikę oraz dodadzą więcej opcji, skoro to (podobno) ostatnia część. Batman na 100% nie zginie.

  • Polecam poczytać komiksy z universum Arkham City. Szczególnie Arkham City: End Game. Joker nawet po śmierci ma szalony plan i to nie jeden 😈 Jeśli Rockstedy będzie trzymać się w 3 części wydarzeń z komiksu to czeka nas niezła zabawa w 3 części 😯

  • zgadzam się

  • Małe szanse, żeby zabili Batman. Nie zarzyna się kury znoszącej złote jajka 😀

  • Ja uważam że Batman zginie w 3 części gry.To będzie taki fajny,mroczny koniec.

  • Super wszystko wskazuje na to że kolejna część przygód Mrocznego Rycerza będzie miała miejsce w Gotham. Rocksteady do dzieła :DWspierajmy naszych na Euro 2012 😀

  • Było by fajnie gdyby Harley ożywiła Jokera,ale w jamie łazarza 😉

  • Ja obstawiam,że Robin pójdzie do pana FOX’A i on obmyśli jakieś lekarstwo…bez zabijania Batmana,oczywiście. :mrgreen:

  • Ja też uważam że następna część gry będzie w Gotham City.Chyba już wiem jak Harley będzie chciała wskrzesić Jokera.Zbiry Harley porwą Batmana w połowie gry.Harley wszczepi Batmanowi DNA Joker’a i przez resztę gry będziemy grać Robinem.Gra skończy się tak że Robin będzie chciał jakoś wyleczyć Batmana ale Joker w ciele Batmana mu na to nie pozwoli.Robin dowie się że Batman jest nie uleczalny i będzie musiał go zabić żeby chronić mieszkańców Gotham…