Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Od jakiegoś czasu w sieci krążą informacje o prawdopodobnym nowym DLC do gry Arkham City, ze Strachem na wróble w roli głównej. Wyjaśniałoby to pojawienie się wielu Easter Eggów z tą postacią w mieście Arkham, o których piszemy w dziale trzeciej części gry.
Na oficjalnym koncie Batman: Arkham City na Twitterze, deweloperzy wrzucili zdjęcie Stracha na wróble z tekstem:

A na samym końcu Strachu, Zapomnienie – Scarecrow”.

Ostatni raz widzieliśmy Stracha na wróble w Arkham Asylum. Nowa informacja od Rocksteady nadal nie jest jasna, będziemy musieli poczekać na oficjalne oświadczenie, ale trzeba przyznać, że dziwną sprawą jest, że cytat wraz z artem opublikowany został na koncie gry Arkham City.
Wiadomość na Twitterze możecie zobaczyć pod tym linkiem,a poniżej dołączony do wiadomości art. Dziękujemy za cynk od naszego czytelnika: Phobia.

6 odpowiedzi na „Rocksteady wypuści DLC ze Strachem na wróble?”

  • Mogli by wypuścić DLC ze Strachem na Wróble, ale chciałbym aby pojawił się on również w trzeciej części gry:) Chociaż moim zdaniem może to być taka zapowiedź Stracha na Wróble w trzeciej części gry ponieważ w sprzedaży jest już dostępna edycja GOTY zawierająca wszystkie dodatki do gry.

  • Poza tym , to mogą być pierwsze concept arty do trzeciej części 🙂

  • Pan-Zagadka, o to samo się martwiłam gdy wydawali Harley`s Revenge…I szczerze mowiąć cały czas troche szkoda mi tego DLC, i choć niewyklucza on tego, że Harley będzie się “mścić” w następnej częsci, tak mogłaby to zrobić pożądnie za pierwym razem. Więc, wbrew wszystkiemu wole żeby tego nie wydawali, tak samo jak HQR nie powinni…

  • To plotka, bo przecież dopiero co GOTY wyszło. Możliwe, że będzie w trójce.

  • Byłoby szkoda gdyby wydali te DLC. 🙁 Wszyscy napaliliśmy się na Scarecrowa, ale w trzeciej części gry. Jeśli te wszystkie ester eggi były powiązane z tym, to wszystko legnie w gruzach. Okaże się, że nie będzie 3 części 🙁

    Oczywiście jeśli to wyjdzie to kupię, ale zawiodę się nie tym dodatkiem tylko tym, że może nie być 3 części 🙁

  • Byłoby świetnie gdyby wydali takie DLC. Ale mogłoby być albo za darmo albo za bardzo niską cenę, ponieważ w GOTY zawarto wszystkie dodatki wliczając w cenę gry.