Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!


Cenega, oficjalny partner firmy Warner Bros Games w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że w sklepach można już kupić grę Batman: Arkham City Armoured Edition. Jest to wersja gry Batman: Arkham City przygotowana specjalnie na nowa konsolę Nintendo Wii U.

Batman: Arkham City Armoured Edition wraz z elementami rozgrywki poprawionymi specjalnie dla konsol Wii U i Wii U™ Gamepad sprawia, że gracze zapragną wrócić do miasta Arkham i znów stanąć do walki w roli Batmana. Pełna równie intensywnej akcji gra i z taką samą fabułą jak oryginał, zawiera wszystkie publikowane do tej pory DLC, wraz z zaprojektowanymi specjalnie dla Wii U dodatkowymi funkcjami.

„Nasz zespół w WB Games Montreal skoncentrował się na dostarczeniu nowych elementów rozgrywki na Wii U w celu stworzenia wciągającego doświadczenia dla graczy korzystających z tych nowych urządzeń” – mówi Reid Schneider, wiceprezydent i producent wykonawczy w WB Games Montreal. „Rocksteady wyprodukował wspaniałą grę, jaką jest Arkham City. Tym bardziej wierzę, że fani Batmana będą zachwyceni poprawionym systemem walki i nowymi fragmentami rozgrywki dodanymi specjalnie dla Wii U.” – dodaje.

Batman: Arkham City Armoured Edition wprowadza nowy tryb walki „Battle Armored Tech (B.A.T.)” oraz nowe Opancerzone Stroje dla Batmana i Catwoman. Ulepszone stroje pozwalają graczom na zbieranie energii kinetycznej w trakcie walki, co pozwala im na wejście w tryb B.A.T. i wymierzanie twardej sprawiedliwości w złoczyńców z Gotham. Fani serii otrzymają również łatwiejszy dostęp do Batcomputera poprzez ekran dotykowy Wii U Gamepad™. Dzięki temu mogą oni wybierać sobie zadania, używać gadżetów, śledzić dowody, odnajdować wskazówki, używać wybuchowego żelu, a to wszystko pozostając wciągniętym i skoncentrowanym na akcji na głównym ekranie.

Batman: Arkham City to przesycona atmosferą przygoda, dzięki której gracze mogą zwiedzić rozległe Arkham City, nowy ośrodek maksymalnego bezpieczeństwa dla wszystkich złoczyńców, gangsterów i szalonych geniuszy z Gotham City. Zawierając w grze najgroźniejszych przestępców jak Catwoman, Joker, The Riddler, Two-Face, Harley Quinn, Pingwin, Mr. Freeze, twórcy zadbali o to, aby gracze mogli autentycznie poczuć jak to jest być Batmanem i wymierzać sprawiedliwość na ulicach Gotham City.

W celu zdobycia większych informacji na temat Batman Arkham City: Armoured Edition, odwiedź www.facebook.com/batmanarkhamcity.

Źródło: Informacja prasowa.