Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Joker kopia

W tym roku premierę będzie miała prawdopodobnie trzecia gra z serii Batman: Arkham, co potwierdził inwestor Time Warner. Dzięki liście zadań i obowiązków wydaje się, że za kilka miesięcy ukaże się next-genowa gra z cyklu. 

Videogamer, opublikował ciekawą listę, z której wynika, że producent i dyrektor wykonawczy pracują nad nowym projektem. Można z niej wyczytać o “pracy z zespołem odpowiedzialnym za szerzenie uniwersum DC Comics w interaktywnym świecie”. Podobno projekt studia będzie “skoncentrowany na segmencie action/adventure AAA” lub “mistrzowskim wdrożeniu nowej generacji w gry action/adventure AAA”.

Czy mowa jest o Batmanie: Arkham 3?

Pora na taką wiadomość wydaje się być idealna, ponieważ starszy producent Warner Montreal, Ben Matte, zamieścił na twitterze następujący wpis: “Za 2, 3 miesiące ogłosimy projekt, a jest to coś wielkiego!”

VG247 dowiedziało się ze swych źródeł, że Rocksteady Srudios nie będzie zajmowało się nowym tytułem o Batmanie, który może będzie się skupiał na “Srebrnej Erze”, a więc gra byłaby prequelem.

15 odpowiedzi na „Plotka: Informacje o kolejnej grze z serii Arkham w ciągu najbliższych miesięcy”

 • Wisdom is a sacred communion.~ Victor Hugo ~

 • Chciałbym żeby w tej trzeciej części Batmana był większy świat bo w arkham city był za mały

 • To widzę fanka po zbóju… Srebrna era, czyli lata 60te, kiedy to wielu bohaterów komiksów tzw “określiło siebie”. Historie przestały dziać się tylko i wyłącznie na ziemi i powstał termin ”Multiversum”. Wiele motywów i historii zapoczątkowanych wtedy przetrawało do dziś lub wtedy miało swoje podwaliny

 • Jestem fanką DC i Batmana, ale nie ogarniam co to jest ta Srebrna Era. Ktoś mógłby wytłumaczyć :C?

 • Dowiedziałem się, że to nie będzie gra od rocksteady więc najpewniej wyjdzie z tego jakieś gówno…

 • Scarface przebrany za JJ powinien wam wystarczyć

 • Pan-Zagadka.Chyba faktycznie masz rację.Ale szkoda,bo chciałbym zobaczyć w grze dziecko jokera 🙁

 • … KONIEC Jokera! Ludzie dajcie mu spokojnie odejść do piekła ! Nie ma go i tyle! A co do HQ to PORONIŁA.
  Hmm.. zastanówmy się “-Jokerku jestem w ciąży! ;D
  -Hura mamy naszą małą kukiełkę Harley
  NAGŁA ŚMIERĆ Mr.J
  -O nie mój ukochany nie żyje
  (zbyt silna negatywna emocja + skłonność do pociachania się + brak rozumu = Poronienie – niestety tak prawda moi mili) “

 • Phobia zgadzam się z tobą.Nie wyobrażam sobie następnej części Batmana bez Jokera 🙂
  Na pewno nie zabraknie Jokera w 3 części.Co do “Jokera Juniora”.Faktycznie,w HQ Revenge testy są negatywne,ale w grze test jest pozytywny.Może faktycznie stwarzali pozory że Harley jest w ciąży,a dopiero w dodatku okazuję się że Jokera Juniora nie będzie 🙁
  Z drugiej strony,skąd wziął się test z pozytywnym wynikiem?W AC są 3 kobiety,ale raczej nie sądzę by Bluszcz i Catwoman mieli dzieci 😆
  Mimo wszystko uważam że Harley jest w ciąży.Możecie się ze mną nie zgodzić ale takie jest moje zdanie.

 • Tak nawiasem, Mark Hamill powiedział, że rezygnuje z Jokera po AC, ale jeśli gra miałaby być w tym roku, to większość do niej powinna być już zrobiona, w tym kwestie aktorów i rola Jokera po oświadczeniu mogła być już nagrana. Co o tym myślicie? Niewierze, że niebędzie już nigdy Hamillowskiego Jokera, jaja sobie z nas robią, żeby nas zaskoczyć.

 • Harley, nie jest w ciąży! (Przynajmniej nie z Jokerem)
  A tak w ogóle, to srebrna era? really? ;/
  Rozumiem, że za to wszystko cały czas odpowiedzialne jest Worner Bros.? (Czy mimo tego, w przypadku nowej części nie od rocksteady czeka nas zmiana wyglądy wszystkich postaci? )
  Plotki o tym, że rockstedy nie robi TEGO, tegorocznego Batmana, będąceg prequelem mogą być prawdziwe, jednak uważam, że za 2,3 lata otrzymamy piękny sequel od Rocksteady 🙂

 • A w HQR nie zauważyłeś tych wielu testów, które dają wynik negatywny ?

 • Harley była w ciąży.W hucie można znaleść jej test ciążowy,w dlc HQ Revange była zabawka jokera w dzieciencym łóżku oraz na koniec gry Harley śpiewa kołysankę.Za mało dowodów?

 • Co Wy wszyscy z tym synem Jokera ?!
  Joker nie będzie miał syna. ponieważ Harley ne była w ciąży !!

 • Szczerze mówiąc chciałbym aby następna gra była seqelem.Pewnie,fajnie by było zobaczyć co się działo przed wydarzeniami z Arkham ale ja wolałbym zobaczyć jak potoczą się dalsze losy Batmana.Przecież w AC było dużo wskazówek co wydarzy się w następne części m.in syn Joker’a, przypowieść Azraela,Scarecrow itd.Mam nadzieję że informacje od VG247 są fałszywe i Rocksteady jednak zrobi tą grę .Wątpię że Rocksteady zrezygnowało by z tak świetnej gry.Zarobili na tym tytule dużo kasy więc wątpię,że nie zrobią 3 części.Chciałbym żeby jakaś inna firma zrobiła prequel tej gry w tym roku żeby podkręcić atmosferę 3 części,a za ok.1 rok-1,5 roku zrobili dalszą część.