Get Adobe Flash player

Arkham Knight! Promocja!

Joker

[AKTUALIZACJA] Jakiś czas temu informowaliśmy Was o zarejestrowaniu kilku domen związanych prawdopodobnie z nadchodzącą grą. Dziś mamy dla Was bardzo ważną wiadomość, która pochodzi od dyrektora spółki odpowiedzialnej za finanse Warner Bros. Według John K. Martina, który pełni tę zaszczytną funkcję, jeszcze w tym roku zagramy w trzecią część serii Arkham.


Oto co powiedział wspomniany przeze mnie Pan:

Na obecny rok, mamy zaplanowanych kilka dość “mocnych” tytułów. Wśród nich znajduje się kolejna część serii Arkham. Wierzymy, że dla Warner Bros. będzie to bardzo pomyślny okres. Mamy nadzieję, że lepszy nawet, niż rok 2012.

Niestety, wraz z tą informacją pojawiła się plotka, podana przez redakcję VG247, że nad grą nie pracuje Rocksteady Studios, czyli zespół odpowiedzialny za dwie poprzednie odsłony z Mrocznym Rycerzem w roli głównej. Zastąpi ich prawdopodobnie Spark Unlimited, studio które kończy prace nad Lost Planet 3. Oczywiście wraz z tą wiadomością, tak jak w przypadku premiery Batman: Arkham City, będziemy Was o wszystkim informować. Zapraszamy także na nasze forum, gdzie dyskutujemy o sprawach związanych z nadchodzącą grą.

Źródło: finance.yahoo.com.

5 odpowiedzi na „Trzecia część serii Arkham jeszcze w tym roku?”

 • Łoooo… Chyba za dużo newsów, na jeden raz…
  Karol, ma trochę racji…Batman może upaść nie będąc z Rocksteady 🙁
  Mam ogromną nadziej, że to tylko plotki!

 • Jak śmiesz tak obrażać całą serię Batman Arkham ❓ ❗

 • Jeżeli Rocksteady nie będzie robiło następnej części to nie wiem jak wy, ale ja nie zamierzam w tą część grać…

 • W końcu sprawa z batmanem ruszyła, ale jeżeli plotka jest prawdą to ta firma naprawdę będzie się musiała postarać, żeby dorównać Rocksteady.

 • PIEEEEEEEEEKNIEEEEEE! 😛
  Z Rocksteady to na bank plotka. W kazdym razie… w K-O-Ń-C-U.